Angelina Jolie sa rozhodla po rokoch prehovoriť. Takáto je pravda o rozvode s hercom Bradom Pittom

Foto: archív TASR

Odkedy hollywoodsky pár Angelina Jolie a Brad Pitt oznámili, že idú od seba, celý svet sa zamýšľal nad tým, prečo to tak vlastne je. Angelina Jolie však teraz prvý raz prehovorila.

Ako informuje portál Unilad, Angelina povedala, že dôvod, prečo s Bradom išli od seba, je „blaho ich rodiny“. V roku 2016 obľúbený párik oznámil rozchod a čo sa týka tejto situácie, rozhodli sa, že to zostane viac menej v súkromí. Jeden o druhom verejne vôbec nič nerozprávali, zdá sa však, že všetko sa zmenilo. 45-ročná Angelina v jednom zo zriedkavých rozhovorov prezradila, čo vlastne viedlo k rozchodu.

Foto: archív TASR/AP

Urobila to pre svoju rodinu

V rozhovore pre Vogue Global Network sa Angeliny novinárka opýtala, ako sa jej podarilo udržať pre deti „zdravé prostredie“ aj potom, čo sa s Bradom rozišli. V odpovedi prezradila, že sa rozhodla odísť od neho potom, čo začala premýšľať, čo je pre jej rodinu to najlepšie. „Urobila som to pre blaho svojej rodiny. Bolo to správne rozhodnutie,“ povedala matka Maddox, Zahary, Shiloh, Pax, Knox a Vivienne.

Foto: archív TASR/AP Photo

Zameriava sa na seba

Teraz sa podľa jej slov zameriava na svoje uzdravenie predtým, ako bude otvorene hovoriť o tom, čo všetky klebety spôsobili jej deťom. „Niektorí využili moje mlčanie a deti vidia v médiách klamstvá o mne aj o nich. Ale pripomínam im, že poznajú svoju pravdu a majú vlastnú myseľ. V skutočnosti je to šesť statočných a silných mladých ľudí,“ povedala. Herečka, ktorá vyhrala aj cenu Akadémie, prehovorila pred Svetovým dňom utečencov, ktorý bol 20. júna, o svojej ceste k adopcii troch zo šiestich detí, Maddox, Pax a Zahary.

Foto: archív TASR

Je šťastná, že je mamou

Povedala, že výchova adoptovaných aj biologických detí je krásnym spôsobom, ako sa stať rodinou a je pre ňu dôležité všetko zdieľať a o všetkom hovoriť. V ich dome sú slová adopcia a sirotinec bežné a majú pozitívny nádych. „Všetky adoptované deti prichádzajú s prekrásnym tajomstvom sveta, ktoré sa stretáva s naším. Keď pochádzajú z inej rasy a cudzej krajiny, je to vážne dar. Nikdy však nesmú stratiť kontakt s krajinou, odkiaľ prišli.“

Foto: archív TASR/AP Photo

„Majú tam korene, ktoré vy nemáte. Vyzdvihnite ich, učte sa od nich. Je to skutočne úžasná cesta zdieľania. Nesnažte sa ich vmanipulovať do vášho sveta, vstúpte do toho ich.“ Hrdá mamička rozhovor ukončila tým, že je pre ňu požehnanie byť mamou a že je vďačná za každý jeden deň. Takto by to malo vyzerať, no nie?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: