Anomáliu sa rozhodla speňažiť a nevadia jej ani fetišisti. Táto žena zarába ťažké prachy na predaji svojho materského mlieka

Lucia Mužlová Ešte viac

Príležitosť na seba nenechala dlho čakať a Rafaela sa rozhodla svoju anomáliu speňažiť. Namiesto toho, aby mlieko napríklad darovala pôrodnici, našla iný spôsob, ako sa s ním vysporiadať. Nakoľko sa stretne s pochopením okolia či celého sveta je už otázne, no rozhodne sú to veľmi jednoduché peniaze, keďže Rafaela dokáže vyťažiť zisk z niečoho, čo produkuje prirodzeným spôsobom.

Ak vám nie je jasné, kto by bol ochotný dobrovoľne piť materské mlieko, je nutné poukázať na fakt, že človek je jediný cicavec, ktorý pije mlieko v dospelosti a dokonca aj jediný cicavec, ktorý pije cudzie mlieko. Fakt, že sa nám zdá zvrátené piť materské mlieko, vďaka tomu stráca zmysel. Rafaelu s požiadavkou oslovili bodybuilderi, keďže v materskom mlieku sa nachádza ohromné množstvo vitamínov a proteínov.

Spočiatku predávala svoje mlieko len matkám, ktoré nemohli produkovať vlastné. Odvtedy však vyprodukovala viac ako 500 litrov mlieka a zarobila na ňom už 5-tisíc eur. „Všetko začalo s bodybuildermi, neskôr však prišli fetišisti, ktorí boli tiež ochotní zaplatiť za moje mlieko. Neviem čo s ním robia, no hovoria, že ho pijú. Kým sa im nemusím ukazovať a ani sa ma nedotýkajú, nevadí mi to,“ povedala Rafaela.

Ako sme uviedli na začiatku, aj keď sa takýto biznis môže zdať morálne pohnutý, Rafaela nerobí nič zlé a aspoň si dokáže privyrobiť niečo bokom. Tiež uviedla, že jej manžel ju v tejto možnosti podporuje. Napriek tomu, že sa to môže zdať neuveriteľné, pitie kravského mlieka je v skutočnosti ešte viac neprirodzené ako pitie ľudského. Stále však veľkú úlohu zohráva fakt, že nikdy nebolo preukázané, že by takéto mlieko skutočne pomáhalo pri tvorbe svalstva.

Pozri aj: Doma som mala veľa vecí, ktoré som cez internet dostala úplne zadarmo. Na týchto stránkach si ich môžete objednať aj vy

ladbible.com

0
Komentovať (0)