Babička mi poradila, aby som si na poličku položila sošku troch korytnačiek. Keď sa dozviete ten pravý dôvod, urobíte to tiež


Počuli ste už o talizmane, ktorý si vystavíte na poličku a prinesie vám do domu peniaze? Všetci dobre poznáme tradíciu, že si peniaze dávame pod matrac alebo si ich vložíme na starý rok pod obrus. Čo ste však možno nevedeli a nepoznali sú tri korytnačky postavené na sebe. Je to soška, talizman, ktorý majiteľom prináša do domu šťastie, peniaze a úspechy v práci. 3 korytnačky symbolizujú tri generácie jednej rodiny.

korytnacka1
takprosto.cc

Korytnačky podporujú silný význam rodiny, súdržnosť a teda pevné puto. Obzvlášť dôležitý je tento talizman pre tých, ktorí žijú v generačnom dome spolu so starými rodičmi. Úspechy sa dostavia postupne, nie v jeden deň. Malé kroky vás posunú k vyšším cieľom. Postupom čau sa každému členovi rodiny začne viac dariť.

korytnacka2
takprosto.cc

Sošku by ste mali umiestniť na poličku v severnej časti domu, čo je miesto, ktoré priťahuje hmotné bohatstvo. Najlepšie urobíte, keď ju umiestnite do obývačky, alebo na chodbu. Priestory, ktorým by ste sa mali určite vyhnúť sú izby, v ktorých spíte.

korytnacka3
takprosto.cc

Poznali ste túto tradíciu? Prípadne poznáte nejakú inú? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));