Babička si sadla na ľadovec a chvíľu sa cítila ako kráľovná. Keď ju však more odplavilo, išlo jej o život

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Twitter (_Iceland_1)

Pre peknú fotografiu sme schopní naozaj čohokoľvek. Lezieme na skaly, stromy a táto babička sa neváhala posadiť na ľadový trón. Chvíľu sa síce cítila ako kráľovná, no keď ju more začalo odnášať, vedela, že je zle. Našťastie, spolu so synom sa tomu dnes vedia zasmiať.

Kam je človek ochotný zájsť pre dobrú fotku? Judith Streng z Texasu bola na dovolenke na Islande, keď so svojím synom zavítala do lagúny Jökulsárlón. Tu sa nachádzal kus ľadovca, ktorý vzhľadom veľmi nápadne pripomínal ľadový trón. A Judith spravila presne to, k čomu by aj vás navádzalo vaše vnútorné dieťa.

Fotka na ľadovom tróne však nedopadla, tak dobre, ako si to Judith vyrátala. “Podľa tvaru to vyzeralo, že sa by sa na ľadovci dalo ľahko usadiť,” hovorí Judith. “Vyzeralo to zábavne a myslela som si, že to bude bezpečné.” Judith tiež pripomína, že pred ňou sa “trón” usadili ďalšie dve dievčatá a nič nestalo.

Dvojica však neočakávala, že do ľadovej kryhy sa oprie prílivová vlna a zaistí starej dáme poriadnu dávku vzrušenia. V tom momente sa totiž ľadovec aj so sediacou Judith pobral na otvorené more.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: