Aktuálne: Slovenská herečka čaká bábätko! Bude mať chlapčeka alebo dievčatko?


Tento rok sa s tehotenstvami slávnych osobností doslova roztrhlo vrece. Asi najsledovanejší bol práve novopečený otecko Peter Sagan, ktorému sa už narodil syn Marlon. Dnes tu máme opäť šťastnú novinku.

Ako informovali topky.sk, známa slovenská herečka Barbora Švidraňová sa budúci rok stane mamičkou. Jej partnerom je Talian menom Francesco a na bábätko sa samozrejme tešia. Či to bude chlapček alebo dievčatko, zrejme ešte nikto netuší. Gratulujeme!


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));