Barbora Švidraňová zdieľala na svojej sociálnej sieti šokujúci príspevok, ktorý by si mal prečítať každý


Barbora Švidraňová je slovenská herečka, ktorú si momentálne bulvár podáva dosť často. Je to aj kvôli tomu, že nedávno potvrdila informáciu o svojom tehotenstve. Niekedy ale pohár trpezlivosti pretečie a dnes herečka uverejnila status, ktorý by si mal prečítať naozaj každý. Toto odkazuje novinám, ktoré o nej šíria nepravdivé informácie.

„MÁM VÁS PLNÉ ZUBY drahý Nový čas! – Toto ste si mali dať na titulku!!!!! VYHLASUJEM, že toto je posledná kvapka mojej trpezlivosti a odteraz ODMIETAM s Vami spolupracovať. Všetko, čo si o mojej osobe odteraz prečítate v tomto bulvárnom plátku – NIE JE PRAVDA! Hlavne, určite mnou nepotvrdená a neautorizovaná. Ich „blízke zdroje“ sú hnusné domienky, a to, že „som sa do uzávierky nevyjadrila“, je len ich úbohá výhovorka!!!!
Myslela som, že sa k tomu nebudem vyjadrovať a opäť budem v tichosti trpieť nepravdivé a útočné titulky tohto bulvárneho shitu, ale už neviemkoľkýkrát nerešpektovali moje rozhodnutie a bez môjho vyjadrenia zverejnili KLAMSTVO! 
SOM V PORIADKU! Preboha…ako si môžete vôbec dovoliť, pán ROMAN WESSERLE napísať, že mám problémy? To ste rovno mohli napísať, že mi hrozí potrat, nie?!?!?! Alebo, že som už vlastne mŕtva, nie?! Ževraj REÁLNA HROZBA?! Akože čoho?!?!? Ako si dovoľujete operovať s citlivými informáciami o NEPOTRVEDNOM zdravotnom stave?!?!?! (Áno, to je ten sympaťák na fotke, ktorý sa pýši tým, že mu celebrity povedia aj čo nechcú…) HOVNO mu povedia!…prekrúca, domýšľa si, vymýšľa si a vytrháva veci z kontextu. Napriek tomu, že som mu slušne odpísala na jeho pár netaktných otázok v sms, že ak má záujem o AUTORIZOVANÝ rozhovor, tak mu veľmi rada odpoviem na jeho otázky cez mail. Normálne, profesionálne, čestne, lojálne, pravdivo!!! Dokonca som ochotná sa stretávať aj osobne na rozhovory, pokiaľ môžem…Ale tieto slová mu asi nič nehovoria…Na moju správu vôbec nereagoval a na druhý deň vypustil tento bullshit! Čerpal z rozhovoru zo Žilinského večerníka, ktorý si ale krásne doplnil svojimi konšpiráciami…To, že SOM MALA nižší tlak v začiatkoch tehotenstva neznamená, že ho mám doteraz, a že mám nejaké problémy. Choďte niekam s tými vašimi šokantnými titulkami! Moja vzdialená rodina a priatelia mi píšu, že preboha, čo sa to deje zase?! – A to len vďaka Vám! Šírite strach, obavy, stres, a zlobu!!! A v ľuďoch, čo to čítajú len vzbudzujete nenávisť a škodoradosť! To teda krásne vychovávate náš národ! Ako môžete terorizovať tehotnú ženu?! To už naozaj nemáte trochu cudnosti? Trochu empatie, trochu citu, aspoň kúsok chrbtovej kosti?! To by Vás zabilo, keby ste zverejnili niečo pozitívne?! A vôbec, čo Vás je do môjho súkromia?! To si naozaj neuvedomujete, že svoj život nezverejňujem práve preto, aby ste Vy z neho neurobili KATASTROFU? Ako by Vám bolo ROMANKO, keby váš vzťah niekto komentoval verejne? Považoval Vás za štetku a písali, ako sa Vám váš partner radšej mal vysemeniť do huby alebo do zadku?! HMM?! Nie Vám trochu k*k*tno? Nooo, úprimne, mne je z Vás zle. A ĎAKUJEM, ŽE STE MI POMOHLI ZVÝŠIŤ SI TLAK!!!!“

Lucia


Komentáre

komentárov