Bez make-upu, bez príčeskov, len v plavkách. Jennifer Lopez ukázala pravú tvár a fanúšikovia neveria vlastným očiam

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (jlo)

Jennifer Lopez má 51 rokov, no asi sa nájde len veľmi málo ľudí, kto by jej toľko hádal. Je o nej známe, že sa stará nielen o svoju postavu, ale aj o svoju pleť.

Hoci môže určite za mnohé ďakovať aj genetike, nenecháva nič na náhodu a dáva si na starostlivosti o svoju pleť a telo skutočne záležať. Mnohí neprajníci by možno povedali, že si svoju tvár upravuje, populárna speváčka a herečka však často zverejňuje fotografie, na ktorých je bez make-upu. Tento raz na svojom Instagrame zverejnila video, na ktorom je v celej svojej kráse a mnohí ľudia skutočne neveria svojim očiam.

Ako sa stravuje?

Vyzerá totižto neuveriteľne dobre a prirodzene. Z klipov máme Jennifer zafixovanú skôr ako výrazne namaľovanú divu s dlhými vlasmi, ako sa však zdá, pristane jej to aj bez všetkých vecí, ktoré ju prikrášľujú. Tajomstvo krásnej postavy J. Lo sme vám už prezradili v inom článku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

Dávajú si záležať

Portál Women´s Health Mag odhalil niekoľko tajomstiev stravovania herečky a speváčky J. Lo, prostredníctvom jej osobného šéfkuchára, Kelvina Fernandeza. Ten prezradil, ku ktorým jedlám sa Jennifer ani nepriblíži a možno vás to naozaj veľmi prekvapí. J. Lo nie je fanúšičkou lososa, ale ani ovocia. Naopak, v jej chladničke sa nájde veľa zeleniny a svoj deň začína vždy zeleným smoothie.

Taktiež majú vždy po ruke vajcia a slaninu. Jennifer spolu so svojím snúbencom dbajú na to, aby jedli hlavne zdravo.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: