Bez mihnutia oka vás ponížia aj na verejnosti. Tieto 4 znamenia vôbec neberú ohľad na vaše pocity

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: Unsplash

Nie každý človek je empatický a mnohí ľudia sa nepozerajú na pocity druhých. Je samozrejmé, že to nie je žiadna milá vlastnosť, napriek tomu by sme mali brať do úvahy, že všetci sa predsa len nevedia vcítiť do kože druhých.

Práve preto vás niektorí ľudia vedia ponížiť. Hoci povahy len málokedy súvisia so znameniami a záleží hlavne od konkrétnych osôb, na niektoré to skutočne sedí viac, než by ste čakali. Tieto štyri znamenia majú sklony k ponižovaniu ostatných ľudí.

Baran

Baran si nedá od nikoho “kydať” na hlavu a keďže najlepšia obrana je útok, riadia sa tým aj bez toho, že by na nich niekto zaútočil prvý. Majú pocit, že takto si môžu vytvoriť takzvanú hrošiu kožu a netrápi ich, keď niekomu ublížia. Podstatné je, aby nebolo ublížené im. Preto z nich budete mať často pocit, že neberú ohľad na vaše pocity a ani na pocity ľudí okolo nich, nech sú akékoľvek. Vždy by ste však mali myslieť na to, že z ich strany je to len póza.

Foto: unsplash

Lev

O levoch sme už viackrát informovali ako o prirodzených vodcoch. Už z princípu si potrebujú udržať okolo seba rešpekt a nepozerajú sa na to, komu pri tom ublížia a koho ponížia. Netvrdíme, že ich to nemrzí, no ich pocity sú na prvom mieste a o tom jednoducho niet pochýb. Keďže sa starajú hlavne o ich vlastné pohodlie, je to pochopiteľné.

Foto: unsplash

Škorpión

Škorpióni sú veľmi temperamentní a nezdráhajú sa potopiť každého, kto má iný názor, ako majú oni. Stačí, že im niečo príde smiešne, že im príde niečo hlúpe a viac už nepotrebujú. Presne toto je niečo, čo sa potom dotkne naozaj takmer každého, hoci škorpión bude v konečnom dôsledku tvrdiť, že to vôbec nemyslel zle. Nenechajte sa ich správaním rozhodiť.

Foto: pickpik

Strelec

Strelci sú taktiež maximálne vodcovské osobnosti, čo sa prejavuje v ich potrebe vybudovať si rešpekt za hocijakú cenu. V skutočnosti ich vôbec netrápi, keď niekomu ublížia, pretože nevidia dôvod, aby sa ich to nejako dotýkalo. Na druhej strane, keď už im na niekom naozaj záleží, nikdy v živote by neurobili nič také, čo by im ublížilo. Ostatných však ponižujú bez výčitiek, keď to vyhovuje ich vlastným záujmom.

3
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: