Bez pretvárky nevedia normálne existovať. 4 znamenia zverokruhu, ktorých skutočná povaha sa prejaví až po čase

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pxhere

Mnohí ľudia v živote zaujmú nejakú pózu, ktorú si držia počas celého svojho života. Takmer pred nikým sa neotvoria a držia si tvár až dokonca. Pretvarovanie sa majú jednoducho v sebe a nevedia sa toho zbaviť.

Nie každý sa pretvaruje s cieľom, aby niekoho vedome oklamal. Väčšinou mu ide o to, aby klamal skôr sám seba. Ktoré znamenia zverokruhu sa najčastejšie pretvarujú a prečo to tak robia? Občas sa jednoducho potrebujú cítiť istejšie a práve vtedy to uhrajú na to, že zahrajú pózu, ktorej všetci uveria.

Foto: Unsplash

Ryby

Hoci ryby sú veľmi emotívne a snažia sa zo všetkých síl, aby urobili všetko pre svojho partnera, často pred ním a pred ľuďmi, ktorých majú rady, skĺznu do pretvárky. Nie je to nič príjemné a nech sa deje čokoľvek, určite si to možno ani nevšimnete. Vedia totižto svoju pózu veľmi dobre strážiť. V podstate ani nebudete vedieť, že nie sú samy sebou.

Foto: unsplash

Blíženci

Blíženci taktiež nevedia žiť bez pretvárky, no skôr, než by za tým boli nejaké postranné úmysly, je to pre nich skôr veľká zábava. Nemajú problém sa otvoriť pred ľuďmi, ktorým dôverujú a s ktorými sa cítia dobre, pred druhými však držia svoju pózu a niekedy má táto ich póza viac, než jednu tvár. Jednoducho, sú to blíženci, ktorí si držia svoju dvojakosť, nech sa deje čokoľvek.

Foto: unsplash

Škorpión

Tento človek pretvárkou doslova žije. Niekedy sa musíte sami zamyslieť nad tým, čo je pre neho skutočná pravda, pretože sa jeden deň správa tak a druhý deň inak, samozrejme, záleží na tom, nakoľko dobre ho poznáte. Okruh ľudí, ktorí sú okolo neho, je veľmi úzky a medzi nimi sa správa úplne v poriadku. Medzi cudzími, poprípade medzi ľuďmi, od ktorých niečo očakáva, je to už o inom.

Foto: unsplash

Kozorožec

Pretvárka kozorožca sa spája s tým, že chce každému za každú cenu vyhovieť. To je jeho najväčšia chyba aj slabina, pretože nakoniec sa aj tak väčšina ľudí spojí proti nemu. Jeho dobrosrdečnosť si ľudia zvyknú spájať skôr so sledovaním vlastných záujmov, a to sa mnohým absolútne nepáči. Keďže kozorožec nevie pochopiť, že sa všetkým nikdy v živote nezavďačí, tak aj toto je dôvod, prečo to môže dopadnúť veľmi zle.

11
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: