Bez slova vám pichnú nožík do chrbta! Tieto 4 znamenia sú najzákernejšie zo všetkých

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pickpik

Zákernosť má v sebe každý z nás, avšak nie všetci chcú druhým ľuďom ublížiť. Občas sa však neviete vzoprieť a zlosť sa vo vás prebudí v tej najnevhodnejšej chvíli, napríklad vtedy, keď vám niekto ublíži.

Človek od svojej podstaty nie je zákerný, no keď príde na to, že mu niekto ublíži či už vedome, alebo nevedome, vie sa rozhodnúť pre pomstu. Ktoré znamenia majú k tomuto tie najväčšie sklony?

Strelec

Strelci bývajú v kolektíve maximálne obľúbení, no len do momentu, kedy ich niekto naozaj zradí. Keď príde na lámanie chleba, nemajú ani najmenší problém s tým, aby niekomu ublížili. Neštítia sa vôbec ničoho a práve preto by ste si mali dať pozor, ak sa dostanete do ich hľadáčika. Ak ste ľahkým terčom, dajte si pozor, aby sa na vás nevyvŕbili.

Foto: Profimedia

Kozorožec

Kozorožci sú veľmi pokojní a len málokedy ich dokáže niečo nahnevať. Napriek tomu sú schopní biť sa za vlastnú pravdu. Až tak, že sú schopní ublížiť všetkým okolo seba. Hľadia pritom len na svoje vlastné záujmy, preto je jasné, že nakoniec niekomu ublížia či to zamýšľajú, alebo nie. Nemôžu si pomôcť a vtedy okolo seba spôsobia totálnu spúšť.

Foto: pixabay

Lev

Lev dokáže veľmi rýchlo vybuchnúť a nahnevať sa. Keď už raz niekoho odpíše, určite sa nedostane naspäť do jeho priazne. Lev je jednoducho kráľom džungle a práve preto nie je zvyknutý sa nikomu prispôsobovať. Očakáva, že sa všetci prispôsobia jemu a nezáleží mu na tom, čo ho to bude reálne stáť. Keď na to príde, dokáže sa proti vám obrátiť a je jasné, že sa nebojí bodnúť svojho zdanlivého nepriateľa do chrbta.

Foto: unsplash

Škorpión

Škorpión je jedno z najzákernejších znamení zverokruhu. Netvrdíme teraz, že každý človek, ktorý sa v tomto znamení narodil, je zákerný a hnusný, no napriek tomu majú k tomu oveľa väčšie sklony ako ostatné znamenia. Keď sa im niečo znepáči, ukážu svoju krutosť a neštítia sa ublížiť nikomu, keď nie fyzicky, tak minimálne slovne. Dávajte si na takýchto ľudí pozor.

6
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: