Bezohľadnosť a krutosť. Starí rodičia s dcérou držali vlastné deti zamknuté v klietkach

SITA Ešte viac

Ilustračná foto: needpix

Polícia v americkom štáte Alabama zatkla troch ľudí, ktorí údajne držali štyri deti v provizórnych klietkach. Trojica čelí obvineniam z hrubého zaobchádzania s deťmi. Informuje o tom televízia CNN.

O prípade informovala kancelária šerifa v okrese Lee, podľa ktorej v pondelok dostali tip na možné hrubé zaobchádzanie s deťmi v dome v meste Smiths Station. Keď tam policajti prišli vykonať kontrolu, našli tam štyri deti vo veku tri, štyri, desať a jedenásť rokov. Zároveň však objavili dve drevené klietky so zámkami. “Vyšetrovanie odhalilo dôkazy, že deti boli opakovane zamknuté v klietkach,” uviedla kancelária.


Policajti zatkli 66-ročnú Pamelu Deloris Bond, jej manžela 69-ročného Jamesa H. Bonda a ich dcéru 30-ročnú Kyllu Michelle Mann. Všetci čelia obvineniam z hrubého zaobchádzania s dieťaťom mladším ako šesť rokov a z bezohľadného ohrozovania dieťaťa. Prvá menovaná je okrem toho tiež obvinená z manipulácie s dôkazmi.

V dome žilo aj osemmesačné dieťa, ale v čase kontroly sa tam nenachádzalo. Všetky deti prešli do úradnej starostlivosti.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: