Tento biely top s odhalenými ramenami, ktorý nosí vojvodkyňa Kate Middleton, si môžete kúpiť aj vy a bude vás stáť len 5,99

Lucia Mužlová Móda

Vojvodkyňa Kate nie je len manželkou princa Williama a právoplatnou členkou kráľovskej rodiny. Je to žena, ktorá je symbolom pokory, krásy, dobroty a ľudia po celom svete ju jednoducho milujú. Kate chodí vždy pekne upravená a väčšinou nosí šaty z dielne módnych návrhárov. To však neplatí pre toto elegantný top, ktorý si teraz môžete zakúpiť aj vy a vôbec nemusíte chodiť ďaleko a a ni míňať veľa peňazí.

katemiddletonstyle.org

Prečo by každá žena mala mať takýto top v šatníku? Biela sa hodí ku všetkému podobne ako čierna. Nosiť ho môžete elegantne napríklad so sakom, ale aj k ležérnym outfitom, napríklad k džínsom. Hodí sa k teniskám, hodí sa k opätkom a práve prichádza jar, takže sa nemusíte báť, že ho nevynosíte.

Pozrime sa najskôr na to, ako tento biely top nosila vojvodkyňa Kate. Hovorí sa, že si ho zakúpila v predajni H&M hneď po tom, ako bol jej plánovaný let zrušený.

https://www.instagram.com/p/Bg3TXBxFiCg/?tagged=katemiddleton

Kam teda zájsť, ak si chcete podobné tričko zakúpiť aj vy? Veľmi podobné topy môžete nájsť napríklad v predajniach H&M. Stáť vás bude len 5,99 eur.

hm.com

Podobné strihy nájdete napríklad aj na stránkach zoot.sk medzi dámskymi topmi, tričkami a košeľami bielej farby. Vybrali sme tieto, ktoré majú lodičkový výstrih a pod tmavomodrým sakom by vyzerali naozaj elegantne a vkusne.

zoot.sk
zoot.sk

Sledujete módne trendy celebrít? Podľa koho by ste sa chceli obliecť nabudúce? K drahším kúskom, ktoré nosia známe dámy sa vždy dá nájsť lacnejšia a dostupnejšia alternatíva. Stačí len vedieť, kde hľadať.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo si vojvodkyňa Kate nikdy na verejnosti nevyzlieka kabát. Dokonca ani keď je vo vnútri

Lucia Mužlová

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: