Bila ho a dokonca na neho napľula. Youtuberka omylom zverejnila video, kde týra svojho psíka

Foto: pixabay

Pre veľa mladých ľudí bývajú Youtuberi vzormi. Vzhliadajú ku nim, berú si od nich inšpiráciu, no keďže sú aj oni ľudia, môže sa stať, že urobia vec, ktorú všetci navôkol odsúdia. A to je aj prípad Youtuberky, o ktorom informuje Unilad.

Brooke Houts je Youtuberka, ktorá má viac ako 340 000 odoberateľov. Vo svojom poslednom videu si chcela vystreliť zo svojho psa, dobermana Sphinx tak, že mu nalepí fóliu na rám dverí, aby ho zmiatla. Na miesto toho čelí obvineniu z týrania zvierat.

Zverejnila video, na ktorom týra psa

Pravdepodobne náhodou zverejnila nezostrihané video, ktoré ukazuje jej agresívne správanie voči psovi, kde ho udiera, pľuje, kričí na neho a celé to pôsobí maximálne agresívne. Je pochopiteľné, že ľudia jej správanie odsúdila, pretože chcela od psa, aby bol pokojný, keď sa s ním predtým energicky zabávala a je prirodzené, že chcel v takom správaní pokračovať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Supporter of @brookehouts 👑 (@brookehoutsfp),

Ospravedlnenie mnohí ľudia neberú do úvahy

Medzitým sa samozrejme Brooke ospravedlnila a tvrdí, že určite nie je žiadnym násilníkom a mrzí ju, ak video niekoho zasiahlo. Uznáva, že reagovala prehnane, no všetko to podľa nej bolo spôsobené tým, že mu chcela ukázať, že ona je jeho pán a nie naopak. Sama uznáva, že psa rozmaznala a že potrebuje výcvik. Napriek tomu hovorí aj to, že pes potrebuje špeciálny výcvik, pretože sa necíti dobre v blízkosti iných psov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Spill The Tea Mel☕️ (@gossipingmel),

Lásku ku psovi nie je vidieť

Mnohí ľudia jej písali aj to, že si od nej psa kúpia a že ktokoľvek toto správanie obraňuje, je zlý a chorý človek. Mnohí vravia, že na videu lásku k psovi absolútne nie je vidieť a že jej na očiach nevidieť vôbec nič len hnev. Mnohí preto hovoria, že všetky videá a príspevky, čo dávala na sociálne siete, boli iba póza.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Supporter of @brookehouts 👑 (@brookehoutsfp),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa idk anymore💔 (@leftsorrybrooke),

Psík potrebuje výcvik, na vine je však majiteľka

Isté však je, že ľudia jej konanie väčšinou odsúdili a majú za to, že napriek jej ospravedlneniu jednoducho psa týrala. Na mnohých videách je vidieť, že Sphinx je veľmi hyperaktívny, lenže chyba samozrejme nebude v ňom, ale vo výchove, ktorú očividne potrebuje. No nie takú, ako mu poskytuje daná Youtuberka. Čo si o tom celom myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: