Bohatí ľudia poznajú toto jedno tajomstvo. Vedia, ako získať naspäť peniaze, ktoré minuli za …

Lucia Mužlová Ešte viac

Nakupovanie cez internet už nie je žiadnou novinkou. Vedeli ste, že podľa štatistík nakupujú najviac z pohodlia domova práve tehotné ženy alebo mamičky? Ušetria tak veľa času, ktorý môžu venovať rodine. Je tu ale ešte jedna vec, o ktorej by ste mali o nakupovaní cez internet vedieť. Ukážeme vám, ako získať časť minutých peňazí naspäť cez plnú peňaženku.

Máte dve možnosti

Jednou je nakúpiť klasicky, potvrdiť objednávku a do pár dní máte tovar doma. Druhou možnosťou je nakúpiť a získať peniaze z nákupu naspäť na účet. Keby ste si mali vybrať, ktorú možnosť si zvolíte? Získať niečo naspäť je vždy lákavé, a preto sme to vyskúšali za vás.

Plná peňaženka spolupracuje s atraktívnymi e-shopmi ako napríklad hej.sk, Tchibo, Notino alebo Deichman. My sme sa rozhodli preveriť dámsku kozmetiku z Notino, pretože tej nikdy nie je dosť. Zaregistrovali sme sa, vyhľadali obchod, následne tovar a klasicky sme dokončili nákup. Po potvrdení objednávky od Notina sa nám peniaze za nákup pripočítali naspäť na účet.

pixabay

Plná peňaženka ale ponúka ešte jednu výhodnú možnosť. Odmenu z nákupu si môžete odložiť a kumulovať. Ak odporučíte kamarátku a zaregistrujete sa, dostanete bonusové odmeny, ktoré sú naozaj lákavé.

Rozdiel medzi nákupmi je jasný. Tí, čo poznajú plnú peňaženku, zakúpia ten istý tovar lacnejšie ako tí, čo ju nepoznajú. Keď si kúpite topánky v hodnote 39 eur, cez plnú peňaženku budú vás stáť len 35 eur, čo môžeme voľne preložiť aj tak, že doprava bola zadarmo a ešte vám ostalo aj na kávu s kamarátkou.

V dobe, keď obraciame v rukách každé zarobené euro, sa takáto možnosť naozaj vyplatí. Recenzie na plnú peňaženku sú viac než pozitívne, preto by možno stálo za to, sa s ňou zoznámiť.

plnapenazenka.sk
Foto: plnapenazenka.sk
Foto: plnapenazenka.sk

Veľké plus je aj to, že peniaze, ktoré si cez plnú peňaženku ušetríte, sa nikam nestratia. Ich platnosť je neobmedzená, takže keď sa k ďalšiemu nákupu vrátite o pár mesiacov, stále vás táto výhoda bude čakať.

Viac o Plnej peňaženke sa dozviete kliknutím na tento link.

Lucia M.

0
Komentovať (0)