Boja sa záväzkov a partnera opustia hneď, keď sa zamilujú. 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú z lásky najväčší strach

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: Unsplash

Láska je vždy niečo, čo v nás vyvoláva krásne pocity, no zároveň aj pocity strachu. Mnohí ľudia sa tak boja, že ich milovaný človek opustí, že ho radšej opustia oni.

Existuje niekoľko znamení zverokruhu, ktoré urobia všetko preto, aby im nikto neublížil, a to aj v prípade lásky. Portál Thought Catalog spísal hneď 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú problém s láskou a záväzkami.

Foto: piqsels

Vodnár

Je známe, že Vodnár uteká pred emocionálnym prejavom. Sú slobodní a radi žijú vo svojom vlastnom svete. Vedia sa veľmi hlboko zamilovať, nie vždy sa však správne vyjadrujú. Vedia sa zamilovať len vtedy, keď sa s niekým silno spoja. Podvedome však svojich partnerov odháňajú a vedia byť chladní.

Foto: pixabay

Blíženci

Blíženci milujú lásku a je pravda, že sú zamilovaní takmer stále. Sú však veľmi rozhádzaní a ich osobností je hneď niekoľko. Preto je pre nich najväčším zabijakom nuda. Akonáhle sa začnú báť nudy a majú pocit stereotypu, zo vzťahu odchádzajú. Sú však veľmi sýti a mnohí sú z nich strašne unavení. Keď však z nejakého dôvodu majú pocit, že milujú viac ako sú milovaní, odchádzajú.

Foto: pixabay

Panna

Panna odchádza od lásky nie preto, že by sa bála záväzku, ale bojí sa, že sa zraní. Hoci vyzerajú tvrdo, patria medzi najrazniteľnejšie znamenia zverokruhu. Práve preto väčšinou utekajú od lásky. Sú posadnuté tým, aby im nikto neublížil a je veľmi ťažké na ne urobiť dojem.

Foto: pixabay

Kozorožec

Kozorožci sú mimoriadne zameraní na svoje ciele. Nepotrebujú vlastne nikoho, preto je pre nich ťažké nájsť si partnera. Veľmi ťažko si niekto získa ich pozornosť, pretože nepotrebujú utvrdzovanie. Ich partner sa často cíti druhoradý a nedôležitý a keď si začne pozornosť vyžadovať, Kozorožec sa zoberie a odíde.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: