Bola symbolom krásy a ľudia z nej nevedeli spustiť oči. Takto vyzerala v mladosti dnes 99-ročná herečka

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR/AP

Komička a herečka Betty White oslavovala narodeniny veľmi nenápadne a skromne. 17. januára oslávila 99 rokov. Prezradila tiež, ako plánuje oslavovať a čo sa jej na jej veku najviac páči.

Ako informuje portál Unilad, na svoje narodeniny chcela kŕmiť kačice, ktoré navštevuje v Los Angeles a tiež plánuje veľmi jednoduché jedlo, hot dog a hranolky. Pri príležitosti svojich krásnych narodenín povedala: “Pretože mám 99 rokov, môžem zostať hore tak dlho, ako chcem!” Pre AP News povedala, že dostala kyticu ruží od svojho dlhoročného priateľa a agenta Jeffa Witjasa.

Jednoduchý recept na šťastný život

V rozhovore pre People sa jej pýtali na tipy, ako zostať vždy na tej svetlej stránke života. “Pozitívna stránka je oveľa zábavnejšia, takže tú druhú stranu nemám rada. Som požehnaná dobrým zdravým, čiže 99 sa nelíší od 98,” povedala. Pýtali sa jej taktiež na tajomstvo plnohodnotného a šťastného života, na čo tvrdí, že jej rada je jednoduchá. “Zmysel pre humor. Neberte sa príliš vážne,” povedala.

Teší sa na blízkych ľudí

V súvislosti s pandémiou koronavírusu povedala, že sa teší na návštevu blízkych ľudí. Svoju kariéru začala v roku 1939, keď sa objavila v televíznej šou. Odvtedy zaznamenala obrovský úspech, získala dokonca päť cien Emmy a má aj svoju vlastnú hviezdu na chodníku slávy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: