Nový hviezdy pár? Brad Pitt údajne randí s touto herečkou, Angelina má na celú vec len jednu odpoveď

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

55-ročný herec Brad Pitt je miláčikom Hollywoodu už dlhé roky. Svoju kariéru si poriadne vydrel a mnohí ľudia by urobili čokoľvek, aby videli film, v ktorom hrá. Fanúšičky však často trápi hlavne jedna jediná otázka. S kým teraz Brad Pitt vlastne randí?

Brad Pitt má za sebou celú škálu románikov. Niet sa čomu čudovať, vzhľadom na jeho charizmu a šarm. Jednou z prvých vážnejších priateliek, ktorú médiá zaregistrovali, bola podľa portálu Standard Christina Applegate. Herečka je známa z filmov Matky rebelky, Takmer bez záväzkov a Dovolenka za trest. Pamätáme si ju však aj z obľúbeného seriálu Ženatí so záväzkami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 90s ☆ 2000s ☆ pop culture (@sweetvalleyparty),

Vzťahy so známymi ženami

Speváčka Sinitta, herečka Robin Givens a  Juliette Lewis, to je len niekoľko mien známych žien, s ktorými populárny herec randil. Jeden z jeho prvých najznámejších vzťahov bol však s herečkou Gwyneth Paltrow. Brad a Gwyneth boli v čase, keď boli spolu, označovaní ako najkrajší pár Hollywoodu. V mnohých rozhovoroch nazval herečku láskou svojho života a dokonca sa aj zasnúbili. Keď sa s ním Gwyneth rozišla, povedala, že bol pre ňu príliš dobrý. Jej otec bol z ukončenia ich vzťahu zdrvený a Brada miloval ako vlastného syna.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robin Givens (@robingivens),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Juliette Lewis (@juliettelewis),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💍Brad Pitt💍 (@bradpitt.loml),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @s.crapbook,

Tím Jennifer Aniston

Po dlhom vzťahu s Gwyneth nasledovalo manželstvo so všetkými milovanou Rachel Green, teda Jennifer Aniston. Spoznali sa na rande na slepo a bola to veľká láska, ktorá sa skončila náhle a mnohí fanúšikovia sa s tým nevedeli vyrovnať. Brad o Jennifer rozprával naozaj krásne veci, no (ako všetci fanúšikovia vedia), skončilo sa to nakrúcaním filmu Pán a pani Smithovci.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa tia ✌🏼️ (@cupoftiaaa_),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston ✨ (@loveaniston),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Matei (@hypewit),

Brad a Angelina

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @angelinajoliequeen on

Rozchod Jennifer Aniston a Brada Pitta rozdelila mnohých fanúšikov tohto páru, hlavne kvôli kontroverzii, ktorá bola so skončením ich vzťahu spojená. O to viac, že Brad hneď začal chodiť s herečkou Angelinou Jolie. Pár tvorili 12 rokov a okrem adoptovaných detí mali aj svoje vlastné. Keď v roku 2016 podala Angelina Jolie žiadosť o rozvod, ľudia boli šokovaní. Začalo sa šepkať o tom, že je v tom nevera, opäť z Bradovej strany.

Rozvod

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie.br) on

Ľudia netrpezlivo čakali, kedy sa Brad objaví na verejnosti opäť s nejakou známou ženou. Voľba padla na Charlize Theron. Hoci správy nikdy nepotvrdili, veľmi často ich ľudia videli spolu a vyzeralo to, že sa k sebe skutočne majú. Práve preto si automaticky všetci spojili, že spolu randia.

Nový vzťah?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Podľa Newidea sa Brad Pitt a Charlize Theron rozišli približne tri mesiace dozadu. Najnovšie sa hovorí, že Brad skončil so známymi herečkami a rozhodol sa ísť inou cestou. Lásku mal nájsť u dizajnérky šperkov, Sat Hari Khalsa. Podľa niekoľkých zdrojov sa mali dať dokopy hneď po rozchode s Charlize. Spoznať sa však mali už pred rokmi. Je otázne, ako sú na tom herci dnes. Súkromie si prísne strážia a len málokto prenikne k skutočnej pravde. O novom oficiálnom páre sa ale určite dozvieme.

 

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: