Brad Pitt ukázal svoju pravú tvár. Obľúbený herec týmto gestom dostal všetkých fanúšikov

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Držiteľ Oscara a obľúbený herec strávil niekoľko hodín rozdávaním škatúľ s potravinami rodinám v núdzi v Los Angeles. 

56-ročná Brad Pitt bol v piatok zachytený v Los Angeles, ako vykladá škatule s potravinami z nákladných vozidiel a rozdáva ich rodinám s nízkym príjmom. Ako informuje portál People, zdravil ľudí, ktorí čakali v rade a mal na sebe obyčajnú kockovanú košeľu, biele tričko, džínsy a rúško, takže ho mnohí skoro nespoznali. Nie je to prvýkrát, čo sa Brad Pitt takto angažoval. V júli rozdal krabice s jedlom.

Hviezdy pomáhali

Angažoval sa spolu s Fleaom z kapely Red Hot Chili Peppers. Tieto dve hviezdy sú blízkymi priateľmi a boli radi, že pracovali spolu. Ako uvádza Daily Mail, očitý svedok, ktorý bol taktiež dobrovoľníkom vtedy, keď aj populárny herec, povedal: “Brad bol skutočne ako hrdina, nezastavil sa celý deň. Už len vidieť ho riadiť veľké nákladné auto v South Central LA počas koronavírusu, bolo samo o sebe úžasné.”

Foto: archív TASR/AP Photo

Bol odhodlaný pomôcť

“Bol úplne odhodlaný, vidíte, že to nebol taký prípad, kedy by sa len objavil, aby sa ukázal. Mal rukavice a zapájal sa rovnako, ak nie aj viac, ako ktokoľvek iný. Bolo v tom srdce, klobúk dole. Zdalo sa, že je to skutočný Brad Pitt, ktorého nikdy naozaj nevidíme. Bol tam asi štyri hodiny a zastavil sa tak každú hodinu, aby si dal trojminútovú prestávku na vyfajčenie cigarety, a potom bol naspäť.”

Foto: profimedia

“Chytil viac škatúľ ako ktokoľvek iný, a potom na vozíku pravdepodobne niesol pravdepodobne šesť škatúľ naraz. Robil to nepretržite a na konci, keď boli všetky krabice vyložené, ich rozdával ľuďom v rade. Keď mal na sebe rúško, väčšina ľudí pravdepodobne nevedela, o koho ide. Na konci si dal masku dole, keď sa rozprával so všetkými dobrovoľníkmi v zadnej časti nákladného vozidla. Nešlo o slávu, bolo vidieť, že to robí pre svoju spokojnosť. Skutočne to vyzeralo, akoby bol vo svojom živle.”

Brad Pitt získal Oscara a aj Zlatý glóbus za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: