Módny experti si myslia, že Kate si modrú farbu na oblečení vyberá s jasným cieľom. Chce tým svetu naznačiť, že bude mať chlapčeka?

Zuzana Fulopova Ešte viac

Odborníci na módu sa zhodujú, že Kate Middleton má vždy štýl a eleganciu. Nedávno sa ukázala na verejnosti vkusných modrých šatách, ktoré jej veľmi pristali. Odkedy je však tehotná, jej priaznivci si všimli jeden dôležitý fakt. Vojvodkyňa z Cambridge často nosí práve modrú farbu! Znamená to, že pribudne do kráľovskej rodiny chlapec?

Poďme sa pozrieť, čo je na tom pravdy. Kate síce nosí v poslednom čase tmavšie farby, ale napríklad 18. januára mala na sebe ružový kabát. Keď sme si však pozreli fotky od októbra, kedy Kensingtonský palác oznámil tretie tehotenstvo vojvodkyne, zistili sme, že Kate naozaj preferuje modrú farbu.

Je však otázne, či si to naozaj máme spájať s tým, že Kate čaká chlapčeka. Je dosť možné, že ani ona, ani William nepoznajú pohlavie dieťatka, tak ako to bolo pred narodením Georgea či Charlotte. Najviac pravdepodobné je, že Kate má módneho poradcu, ktorý jej vyberá túto farbu práve preto, že jej pristane.

https://www.instagram.com/p/BfvwGy7h6CU/?tagged=katemiddleton

Jedna konšpiračná teória tiež hovorí, že práve modrými farbami sa má zakryť to, že vojvodkyňa čaká dievčatko. Aká je však pravda, vedia nateraz povedať asi len kráľovskí lekári a my sa môžeme len domnievať, či to bude chlapček alebo dievčatko. A čo si myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pozri aj: Keď zistíte, prečo táto žena zakryla varnú dosku navlhčeným uterákom, budete bežať do kuchyne, aby ste to urobili tiež

                                                                                                                     Zuzu, redbookmag.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: