Čomu vďačí Meghan za svoju dokonalú postavu? Už roky dodržiava týchto 5 vecí, s ktorými by ste mali začať aj vy

Lucia Horáková Ešte viac

Manželka princa Harryho, Meghan Markle sa môže pochváliť ukážkovou postavou, ktorá z nej robí dokonalú členku britskej kráľovskej rodiny. V spojení s príjemným, sympatickým a a vždy usmiatym výzorom sa stala miláčikom verejnosti.

Meghan má veľmi pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu, kondícii a starostlivosti o svoje telo, čo patrí medzi jej najväčšie prednosti. Všetko to dokonale stíhala aj popri náročnej hereckej kariére a vďaka svojej pevnej vôli nepochybujeme o tom, že v rovnakom duchu pokračuje aj na kráľovskom dvore, už ako manželka princa Harryho.

Aké je však tajomstvo vojvodkyne zo Sussexu a čomu vďačí za svoju dokonalú postavu?

Joga

Vyrastanie s inštruktorkou jogy, ktorou je jej mama, poznačilo Meghanine návyky už od mladého veku. Joge sa venuje pravidelne a najradšej má, keď je zatvorená v tmavej miestnosti so sviečkami.

View this post on Instagram

Did You know that Meghan Markle practices yoga regularly and her mother is a yoga instructor? А вы знали, что Меган Маркл занимается йогой, а ее мать – преподаватель йоги? Наверное, в королевской семье теперь помимо утреннего чая и прогулок с корками в саду появится новая традиция – дышать пранаямы и приветствовать солнце 👌 #meghan #meghanmarkle #actress #british #royalfamily #yoga #harrywedding #harry #prince #princeharry #royalwedding #beautiful #ladyinwhite #meghanyoga #bride #uk #duchess #sussex #queen #yogaiseverywhere #меган #меганмаркл #свадьбагарри #невеста #королевскоесемейство #йога #королева #принцгарри #герцогиня

A post shared by JANA TAFENAU (@janatafenau) on

Behanie

Pre Meghan je behanie najlepšou formou relaxu. Ako sa raz vyjadrila, beh jej pomáha vyčistiť si hlavu od negatívnych myšlienok a starostí bežného života, a zároveň jej pomáha udržiavať sa vo forme. Okrem toho ešte počas natáčania Kravaťákov, si pravidelne našla čas na cvičenie. Ako povedal jej niekdajší tréner Craig McNamee, tréningy mala tri až štyrikrát do týždňa po 45 minút.

Vegánska strava

Vojvodkyňa sa počas týždňa snaží jesť vegánsku stravu predovšetkým zo zdravotných dôvodov a priaznivému vplyvu stravy na organizmus, pričom cez víkendy je viac flexibilnejšia. Dokonca sa v jednom z rozhovorov priznala, že miluje cestoviny či hranolky, ktoré by mohla jesť aj celý deň.

Pitie s rozumom

Meghan miluje víno, ktoré patrí medzi jej obľúbené nápoje. Často si dopraje aspoň jeden pohár tejto lahodnej tekutiny, ktorá má v malom množstve na telo pozitívne účinky. Presne toho si je vedomá aj vojvodkyňa a s alkoholom to v žiadnom prípade nepreháňa.

Čas pre seba

Ešte pred nejakým časom sa pre americký magazín Women’s Health US vyjadrila, že i napriek veľkej zaneprázdnenosti sa snažila urobiť si aspoň hodinu denne pre seba. Buď len bezducho sledovala televíziu, išla na prechádzku so psíkmi alebo si vychutnala pohár vína.

Pozri aj: Hviezda Hornej Dolnej má obrovský dôvod na radosť. Ďalšie dieťatko na ceste

Lucy, harpersbazaar.com.au

0
Komentovať (0)