Čakajú ďalšie bábätko! Radostná novinka prišla len rok potom, čo sa im narodil prvý syn

SITA Ešte viac

Foto: Instagram (richardtiffanygereoffical)

Americký herec Richard Gere a jeho manželka Alejandra Silva čakajú ďalšieho spoločného potomka. Informuje o tom magazín People, ktorému to prezradil zdroj blízky dvojici. Správy o tehotenstve, o ktorom ako prvé informovali španielske noviny Hola!, prišli deväť mesiacov po tom, čo Silva porodila ich prvé spoločné dieťa – syna Alexandra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Richard Tiffany Gere (@richardtiffanygereoffical) on

Okrem malého Alexandra manželia vychovávajú aj deti z predošlých vzťahov. Rodák z Philadelphie má 19-ročného syna Homera z manželstva s Carey Lowell, s ktorou bol ženatý v rokoch 2002 – 2016. Dcéra bývalého viceprezidenta futbalového klubu Real Madrid má šesťapolročného syna Alberta s Govindom Friedlandom, za ktorého bola vydatá v období 2012 – 2016.

Sedemdesiatročný Gere a 36-ročná Silva tvoria pár od roku 2014. Zosobášili sa vlani v apríli. Pre známeho herca je to už tretie manželstvo. Pred Lowell, v rokoch 1991 – 1995, bola jeho manželkou supermodelka Cindy Crawford.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Richard Tiffany Gere (@richardtiffanygereoffical) on

Richard Tiffany Gere začínal s herectvom v 70. rokoch minulého storočia, no hviezdou a zároveň sexsymbolom sa stal až vďaka hlavnej role v dráme Americký gigolo (1980). Túto pozíciu si upevnil snímkou Dôstojník a gentleman (1982) či dnes už kultovou romantickou komédiou Pretty Woman (1990). V roku 1999 ho magazín People označil za najsexi muža na svete a o štyri roky neskôr sa tešil zo Zlatého glóbusu v kategórii Najlepší herec v komédii alebo muzikáli za výkon v snímke Chicago (2002).

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: