Hollywoodská herečka Cameron Diaz konečne priznala čo sa už dlho šepkalo. Vo veku 45 rokov sa jej konečne splnil sen

Zuzana Fulopova Ešte viac

Napriek tomu, že mala americká herečka Cameron Diaz vzťah so slávnymi a úspešnými mužmi ako Justine Timberlake, Jared Leto či s basketbalistom Alexom Rodriquezom, ani s jedným to neskončilo pred oltárom. Vyvolený sa napokon stal gitarista a vokalista zo skupiny Good Charlotte Benji Madden, s ktorým pred troma rokmi uzavrela manželstvo. Prečo však doteraz nezaložili rodinu?

View this post on Instagram

Год не успел начаться, а уже принёс одну из самых неожиданных новостей – Кэмерон Диаз ждёт первенца!👶🏻 По словам инсайдера, 45-летняя актриса и ее супруг очень хотели ребёнка и уже собирались прибегнуть к услугам суррогатного материнствам или усыновлению, но благодаря ЭКО Кэмерон все-таки удалось забеременеть🤰🏼✨ Представители актриса пока что никак не прокомментировали эту информацию. Поклонники замерли в ожидании официального подтверждения, а Кэмерон подогревает слухи свободной одеждой, на которую перешла в последнее время😉 #bornsoon #bornsoon_звездныеновости #camerondiaz #celebrity #news #pregnant #доброеутро #звезды #беременность #семья #кэмерондиаз #дети #любовь

A post shared by Одежда для беременных🍬кормящих (@bornsoon) on

Práve založenie rodiny bol dôvod, prečo sa 45-ročná herečka pred 3 rokmi odhodlala povedať áno Benjimu. Avšak napriek tomu, že sa Cameron chcela stať matkou,  a aj keď sa s manželom snažili otehotnieť, dlho sa im to nedarilo. Podľa médií pár uvažoval o možnosti adopcii či využitia služieb náhradnej matky. Zdá sa však, že už to nebude nutné!

View this post on Instagram

#tbt two blondes writing @thebodybook #whatupdawg

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Cameron si v istom momente už myslela, že nikdy nedokáže otehotnieť. Napriek tomu sa nevzdala a stal sa zázrak. Vďaka asistovanej reprodukčnej technológie ECO sa jej to podarilo!  Ide o extrakciu vajíčka z tela ženy a umelé oplodnenie mimo maternice. Vytvorené embryo  sa udržiava v inkubátore a po 2 až 5 dní sa vloží do maternice na uhniezdenie.

Vďaka tejto technike sa herečke splní sen a čoskoro sa stane matkou. Ako uviedli americké média, manželia sa veľmi tešia. Napriek tomu, že Cameron chodila k najlepším lekárom nedarilo sa jej otehotnieť, čo ju stálo veľa energie. Keď sa dozvedela, že je tehotná, žiarila šťastím.

Cameron Diaz sa stala slávna vďaka filmu “Maska” kde si zahrala po boku Jima Carryho a táto rola jej zabezpečila úlohu vo filme “Charlieho anjeli” spolu s Drew Barrymore a Lucy Lew. Odvtedy nastala pre ňu hviezdna kariéra.

Podľa zahraničných zdrojov všetko prebieha v poriadku a Cameron sa teší na rolu matky. My sa tešíme spolu s ňou a držíme jej palce. Rola matky jej rozhodne bude svedčiť, tak ako bruško, čo poviete?

Pozri aj: Nebuďte ich priatelia a nekomandujte. Toto je 10 vecí, ktoré by sme ako rodičia pre svoje deti nemali robiť

                                                                                                                            Zuzu, ofigenno.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: