Celá mamina! Nové roztomilé fotky princa Louisa sú jasným dôkazom toho, že sa viac podobá na Kate

Lucia Mužlová Ešte viac

Celý svet sa tešil na ďalší prírastok do kráľovskej rodiny. Od apríla sa kráľovská rodina teší z nového prírastku a k dvom deťom princa Williama a Kate pribudol tretí prírastok, princ Louis, ktorého sme mohli v plnej jeho kráse vidieť počas krstu. Nádherné fotky plné lásky zverejnil Kensingtonský palác na sociálnych sieťach a fanúšikovia neskrývali svoje veľké nadšenie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Middleton🌹 (@hrh_duchesscatherinecambridge) on

Od narodenia už prešiel nejaký ten piatok a svet bol opäť zvedavý, ako sa malému princovi darí. Kensingtonský palác uverejnil ďalšiu fotografiu rozkošného bábätka. Táto fotografia sa dostala na verejnosť len z jediného dôvodu. Momentálne prebieha natáčanie dokumentu o princovi Charlesovi, ktorého súčasťou budú samozrejme všetky jeho vnúčatá a aj celá kráľovská rodina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Middleton Maven (@middletonmaven) on

Malý náhľad do ich šťastnej rodinky okamžite potešil všetkých fanúšikov. Keďže princ je ešte len maličké bábätko, veľa fotografií sa na povrch nedostalo. Hneď ako trochu vyrastie, pripojí sa samozrejme k svojim dvom súrodencom a budeme ho môcť vidieť častejšie. Rodina však absolvovala spoločné fotenie, ktoré si všetci so smiechom užili.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Princess Charlotte (@hrh_princesscharlotte_) on

Potom sa však na povrch dostala fotografia malej Kate a začalo sa porovnávanie. Na koho sa malý Louis najviac podobá? Myslíme si, že je to úplne jasné. Celá mamina!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonnn) on

Pozri aj: Vedci poznajú odpoveď. Toto je ideálny vek, kedy by ste mali mať dieťa

Lucia M., dailymail.co.uk

0
Komentovať (0)