Celý svet sa teší! Už sa vie, aké pohlavie bude mať bábätko, ktoré čaká Meghan a princ Harry

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: instagram

Ostro sledované tehotenstvo Meghan, manželky princa Harryho je aktuálnou témou na všetkých frontoch. Neustále sa vedú špekulácie o tom, aké pohlavie bude dieťatko mať a samozrejme s tým ide ruka v ruke aj meno, ktoré dostane. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Markle Gallery (@meghanmarklegallery) on

Aj preto sa Meghan a princ Harry rozhodli pohlavie dieťaťa v závere tehotenstva oznámiť. Ako informoval US Weekly, bude to chlapec, čomu nasvedčuje aj oslava pred narodením (babyshower pozn. redakcie), na ktorej sa V New Yorku Meghan zúčastnila.

Už od dňa, kedy verejnosti povedali, že čakajú bábätko, začalo sa špekulovať. Najskôr si všetci mysleli, že to bude dievčatko a to aj kvôli tomu, že to naznačoval samotný princ Harry. V niektorých rozhovoroch v posledných týždňoch však skôr naznačoval, že dúfal, že to bude dievčatko, ale že všetko je ešte vo hviezdach.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by iFeel Magazine Malaysia (@ifeel_magazine) on

Minulý týždeň, keď bola v už spomínanom New Yorku oslava, kamarátka Meghan kráčala s darčekmi, ktoré boli zabalené v modrom papieri. Teraz už je to teda jasné. Kráľovský pár čaká chlapčeka. Narodiť by sa mal v najbližších dňoch až týždňoch.

0
Komentovať (0)