Tento cesnakový sirup je 10x silnejší ako penicilín a pomôže vám vyliečiť mnoho chorôb.


Ak chcete vyskúšať prírodnú medicínu, určite si doma pripravte tento liek. Je prírodný, zdravý a hlavne vám dokáže pomôcť. Výroba cesnakového sirupu je veľmi jednoduchá a oveľa lacnejšia alternatíva. Niektorí dokonca hovoria, že tento sirup je 10-krát účinnejší ako penicilín a dokonca aj odborníci sa zhodnú, že cesnak je prírodný liek.

sirup1
theayurveda.org

Cesnak vám môže pomôcť pri problémoch s vysokým krvným tlakom, zvyšuje váš imunitný systém, znižuje hladinu cholesterolu, pomáha pri nachladnutí, ničí infekcie, má antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Môžeme ho teda považovať za „superpotravinu“.

sirup5
webmd.com

Na výrobu sirupu budete potrebovať:

200 ml jablčného octu

8 strúčikov cesnaku

200 ml medu

sirup2
healthyveganstyle.com

Pokračovanie na ďalšej strane..

horoskop-april

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));