Chcela, aby s ňou pri oltári bol aj zosnulý otec. Jeho pamiatku si v deň svadby uctila naozaj bizarným gestom

Lucia Mužlová Ešte viac

Ilustračná foto: pixabay

To, že chceme, aby s nami počas svadobného obradu boli naši najbližší je samozrejmosť. Niekedy však už nemáme to šťastie a k oltáru nás nemôže odviesť otec, musí tak urobiť mama so slzami v očiach. Otec už nežije, nevidí nás vo svadobný deň, no v našich myšlienkach je tam s nami.

Naozaj bizarným spôsobom si pamiatku svojho zosnulého otca uctila nevesta Charlotte. Tak veľmi chcela, aby s ňou jej otec bol, že urobila zrejme najväčšiu chybu svojho života, informoval o tom portál DailyMail. Jej otec Mick umrel len pár mesiacov pred svadbou a v rodine zavládol smútok. Rakovina prostaty sa žiaľ rozšírila do lymfatických uzlín a do kostí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kirstyMeakin (@kirstymeakin) on

Chcela mať otca nablízku

26-ročná nevesta sa však nechcela vzdať svojho sna, že jej otec bude nablízku aj počas svadobného dňa. Vždy snívala, že ju povedie uličkou až k oltáru, no teraz tam zrazu nemohol byť. Potom dostala nápad, o ktorom si myslela, že je naozaj skvelý a povedzme, že aj celkom nevinný. To ešte nevedela, aká vlna kritiky sa na ňu bude valiť, keď s ním vyjde na verejnosť. Popol svojho zosnulého otca si totiž nechala aplikovať do umelých nechtov, aby s ňou mohol byť po celý čas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kirstyMeakin (@kirstymeakin) on

Bizarné rozhodnutie

Akrylové nechty jej vytvorila sesternica Kristy a celý proces zverejnila vo forme videa. Unikátna manikúra vraj bola na svadbe veľkým hitom, nechty sa všetkým mimoriadne páčili. To, či je takéto niečo normálne alebo skôr nevhodné už necháme na vás. Ak vás zaujíma, čo urobila Charlotte s nechtami po svadbe, neputovali do koša. Vystavila si ich doma na poličke a každý deň si tak na svojho otca spomenie.

Pozrite si video, ako vznikali svadobné nechty nevesty. Zrejme to však nebude úplne pre každého.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: