Chcete bývať v dome z populárneho vianočného filmu? Za túto sumu môže byť váš, je totiž na predaj

Lucia Mužlová Ešte viac

Ak ste fanúšikom vianočných filmov, potom ste okrem klasiky ako Mrázik a Tri oriešky pre Popolušku videli možno aj romantický film Prázdniny (The Holiday). Hlavnú úlohu tu stvárnili Jude Law, Cameron Diaz, Kate Winslet a Jack Black.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Movie Romances (@loveinthemovies) on

Dve mladé ženy, ktoré bývajú v úplne iných podmienkach, krajinách a majú úplne iné životy sa rozhodnú vymeniť si na vianočné prázdniny domy. Jedna sa dostane do prekrásneho luxusného domu, no tá druhá ide bývať do romantickej vidieckej chaty. A práve tá z filmu The Holiday je na predaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joanne Hudson (@joannehudsonrealestate) on

Na stránke Rightmove nájdete tento dom, ktorý sa nachádza v Holmbury St. Mary, neďaleko Dorkingu a nazýva sa Honeysuckle Cottage. Romantický krb, drevo, záhradka, bránička, jednoducho všetko, čo patrí k anglickému vidieku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fearnalls Estate Agents (@fearnallschester) on

Kúpiť ju môžete za 650- tisíc libier, čo je v prepočte asi 720-tisíc eur. Niet divu, táto rozkošná chata je známa vďaka filmu a aj kvôli tomu je jej suma taká vysoká. Kto si ju zakúpi určite zažije pravú atmosféru Anglicka a vidieku, ktorý dnes mnohí vyhľadávajú.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jiyun Shin (@jiyunshinottawa) on

Pozri aj: Pozrite, aké už má bruško. Meghan Markle všetkých očarila, keď sa objavila v týchto krásnych šatách

Lucia M., unilad.co.uk

0
Komentovať (0)