Chcete vedieť, čo o vás prezrádzajú farby? Vyberte si farebnú kombináciu a dozviete sa, aká ste milenka


Rôznych testov zameraných na osobnosť, povahové črty alebo charakter človeka je ozaj mnoho. Zamysleli ste sa však niekedy nad svojou povahou a správaním v rámci intímnych chvíľ? Myslíte, že test dokáže odhaliť, akou ste milenkou a ako vnímate opačné pohlavie? K čomu inklinujete v posteli a čo vás charakterizuje? Možno budete výsledkami tohto testu viac než prekvapení.

meowgag.com

S výberom sa nijako zvlášť nepotrápite. Na výber máte len 4 farebné kombinácie, z ktorých si môžete vybrať. Nezamýšľajte sa nad voľbou dlho a vyberajte si inštinktívne.

Farebná kombinácia A

pixabay.com

Ste veľmi starostlivá milenka, ktorú partner vníma ako skutočne vzrušujúcu bytosť. Keď dôjde na chvíle strávené v spálni, meníte sa na skutočnú bohyňu, ktorá je tomu druhému ochotná splniť aj tie najtajnejšie sny. Nejde vám len o uspokojenie svojich túžob a chutí, skutočne chcete partnera priviezť do rozkoše a to sa vám aj nesmierne darí. Viete byť rozpálená dračica ale aj nežné mačiatko. Vaše prirodzené sexuálne inštinkty vychádzajú z dobrodružnej a živelnej povahy, ktorú však nemusíte vždy dávať najavo v bežnom živote. Intímne chvíle si viete patrične užiť ale nie sú pre vás len hrou na jednu noc. Sex vnímate i veľmi emocionálne. Dávajte si však pozor, pretože kvôli vašej zvodnosti sa do vás muži zamilujú až príliš rýchlo.

Farebná kombinácia B

pixabay.com

Ste osobou, do ktorej by sa chcel skutočne zamilovať takmer každý. Ste nesmierne vášnivá a odhodlaná pre akékoľvek polohy alebo miesta, ktoré vám zídu na um. Rada skúmate nové a nepoznané veci a to vás na sexe baví. Užívate si chvíle s partnerom, kedy svet patrí len vám dvom a všetko je o iskre medzi vami. V sexe je pre vás veľmi dôležité mať k tomu druhému emocionálne puto, vtedy sa viete najviac uvoľniť a byť skutočne sama sebou. Ak k niekomu prechovávate náklonnosť, vaša vášeň ho skutočne prekvapí. Ste veľmi veľkorysá a milá a ak máte toho druhého skutočne rada, milujete sa o neho starať aj mimo spálne. S vami je to proste skvelý vzťah na všetkých úrovniach.

Farebná kombinácia C

pixabay.com

Ste osoba, ktorá má veľmi silné duchovné zakotvenie. Milovanie s vami je zážitok, ktorý druhá osoba predtým nepoznala. Ide vám nie len o telesnú rozkoš ale i o splynutie dvoch duší a samotný sex vnímate ako prejav náklonnosti ale aj ako akýsi vyšší a tajomný zážitok. Pri intímnych chvíľach cítite príjemný pocit blaha, akoby ste boli s partnerom jediní zasvätení a svet okolo vás prestal fungovať. Takto nevnímate len sexuálne vzťahy ale i život a lásku celkovo. Ľudí okolo seba priťahujete zvláštnou silou. Jedni to pripisuj´´u charizme, iní vravia o „aure osobnosti“. Každopádne so sebou nesiete tajomstvo a záhadnosť, ktorá mužov priťahuje ako magnet.

Farebná kombinácia D

pixabay.com

Ak vás zaujala posledná farebná kombinácia je pravdepodobné, že sa viete veľmi rýchlo zamilovať. To však platí aj opačne a svoju polovičku viete vábiť aj bez toho, aby ste sa o to pokúšali. Ste fyzicky veľmi atraktívna osoba, ktorá pôsobí sebavedomo, rozhodne, no nie namyslene. Viete čo chcete a takto sa chováte aj v posteli. Ste veľmi zručnou milenkou, ktorá nikdy nič nenecháva na náhodu. V posteli do toho idete vždy naplno a nechávate sa pohltiť vírom extázy, ktorú vo vás milovanie vyvoláva. Partner z vás priam šalie.

Odhalili farebné kombinácie vašu intímnu podstatu?

Pozri aj: Na modriny žiadny ľad a z oka nikdy nič nevyberajte! Toto je 10 mýtov o prvej pomoci, ktorým ste doteraz verili

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), meowgag.com

 


Komentáre

komentárov