Najkrajší moment v živote rodičov. Hluchý chlapček mohol po prvýkrát počuť hlas svojej mamy a jeho reakcia vás dojme

Lucia Mužlová Ešte viac

Hovorí sa, že prvý úsmev dieťaťa je pre rodičov najkrajší. Predstavte si ale, že prvý úsmev, ktorý by ste uvideli by bol, keby vaše dieťa po prvýkrát počulo váš hlas. Toto je príbeh o chlapčekovi, ktorý vás dojme a zároveň si uvedomíte, že tie najkrajšie veci sú naozaj zadarmo.

Malý Alex Denman sa narodil s čiastočnou hluchotou, konkrétne s dvojstrannou senzorickou stratou sluchu, ktorá spôsobuje takmer 100% hluchotu. Slávnym sa stal, keď jeho mama Jen zdieľala na sociálnych sieťach video, kde sa mu prvýkrát prihovára. Oslovila ho slovami: „Ahoj, tu je mama.“ Odpoveď malého chlapčeka hovorí úplne za všetko.

Čarovný okamih mohol byť zachytený vďaka tomu, že Alex dostal v nemocnici špeciálne načúvacie prístroje. Video rodičia plánovali ukázať len rodine a priateľom, no nakoniec bolo zverejnené na sociálnej sieti Twitter, kde už má niekoľko stotisíc videní. Zázraky sú možné a tento chlapček napriek svojej predispozícii mohol počuť hlas svojej mamy.

Pozri aj: Vybabrala s ním ako profíčka. 4-ročná dcéra hodila otcov telefón cez palubu, pretože sa jej dostatočne nevenoval

Lucia M., ladbible.com

0
Komentovať (0)