Chlapček sa narodil s hustými tmavými vlasmi. Keď mal 8-týždňov, išiel ku kaderníkovi, takto vyzerá dnes

Kristína Hagarová Ešte viac

Ilustračná foto: piqsels

Niektoré deti sú po narodení také krásne, ako keby boli z rozprávky. O to viac, keď niektoré z detí sú také naozaj. Keď sa pozriete na tohto chlapčeka, určite si spomeniete na rozprávku Kniha džunglí.

Ako uvádza portál Unilad, tento malý chlapček totižto naozaj vyzerá ako Mauglí z populárnej knihy a rozprávky. Na hlávke má toľko vlasov, až sú ľudia na pochybách či sú skutočné. Všetko popritom zistili už na sone. Vtedy lekári odhadovali, že má na hlave už centimeter vlasov. Keď sa však malý Oscar narodil, jeho vlasy mali viac ako 5 centimetrov a boli neuveriteľne husté.

Ako osemtýždňový prvý raz u kaderníka

Keď mal Oscar len osem týždňov, jeho rodičia Sara Morris (36) a Joshua Jones (29) ho museli zobrať prvý raz ku kaderníkovi, pretože jeho vlásky veľmi rýchlo rástli. Keď sú s ním na prechádzke, často ich zastavujú na ulici a obdivujú jeho úžasný účes. Po 20-tich týždňoch od pôrodu, ktorý musela Sara absolvovať cisárskym rezom, ho začali volať Mauglí. Sara prevádzkuje obchod s detskými vecami a povedala, že bola skutočne prekvapená z toho, keď videla, koľko má ich syn vlasov.

Rodičia nemohli uveriť

“Naozaj sme nemohli uveriť, koľko vlasov mal, keď sa narodil. Nie je to niečo, čo vidíte veľmi často. Jeho vlasy boli a aj sú veľmi silné a veľmi čierne. Joshua a ja máme hnedé vlasy, hoci je teda asi viac podobný jemu ako mne. Myslím si, že Oscar si je vedomý, koľko má vlasov. Keď si ľahne, dá si ruky nad hlavu a hrá sa s nimi. No keď sa mu do nich zamotajú prsty a niektoré vlasy si vytrhne, tak plače,” povedala.

Je ako chlapec z rozprávky

Sarah v tehotenstve trápila cukrovka a trpela aj intenzívnym pálením záhy. Manželia sa preto vybrali k lekárovi na vyšetrenie, kde sa prvý raz dozvedeli o nepredvídateľnom účese svojho syna. “Išli sme na pravidelnú prehliadku a zistili sme, že Oscar už má jeden centimeter vlasov. Čakali sme, že bude mať na hlave nejaké vlasy, keď sa narodí, ale určite nie až toľko. Keď som sa na neho pozrela, hneď som povedala: Vyzerá ako Mauglí. Potom sa na neho všetci pozreli a povedali, že mám pravdu a je to celý Mauglí. Joshuovi rodičia odvtedy malého volajú po chlapcovi z Knihy džunglí. Začalo to kvôli jeho vlasom, ale tiež je veľmi drzý, takže si myslím, že to ešte bude trvať.”

V súčasnosti má Oscar na hlave už neuveriteľných 12 centimetrov vlasov. Niektorí zo Sariných priateľov už dokonca navrhli, že by mal robiť modela, pretože pripomína skôr malého muža ako dieťa.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: