Chlpatá žena známa ako žijúci vlkolak si prvýkrát v živote oholila tvár a ostrihala vlasy. Dôvod, prečo podstúpila neuveriteľnú premenu, vás šokuje

Lucia Mužlová Ešte viac

Hypertrichóza je genetická abnormalita, ktorou trpí aj žena menom Supatra Sasuphan. Tento syndróm môžete poznať ako vlkolačí a človeku pri ňom abnormálne rastú chlpy, a to aj na miestach, kde to nie je bežné. Pre „chlpaté“ dievča boli školské časy hotovým peklom. Asi si to viete predstaviť. Teraz sa však rozhodla prvýkrát v živote oholiť a ostrihať.

Gepostet von Antonio Buenaflor am Sonntag, 7. Januar 2018

V škole sa jej smiali, že je opica a vlkolak a malé dievčatko bolo výsmechom paralyzované, preto sa ani nedokázalo ubrániť. Ľudí, ktorí trpia týmto syndrómom nie je veľa, zrátali by ste ich na jednej ruke. V roku 2010 sa dievčatko dokonca dostalo aj do Guinnessovej knihy rekordov ako najchlpatejší tínedžer.

Gepostet von Antonio Buenaflor am Sonntag, 7. Januar 2018

Lekári sa jej snažili pomôcť a ochlpenie sa pokúsili odstrániť laserom, no zbytočne. Chlpy znovu narástli, a to ešte odolnejšie a hrubšie.

„Dlho som takto žila a zvykla som si. Vlasy a chlpy sa mi nezdajú ako keby to bolo niečo navyše, veď som sa s nimi už narodila. Tí, ktorí ma šikanovali, už prestali a teraz mám veľa priateľov a moje ochlpenie ma robí výnimočnou,“ povedala Supatra.

Gepostet von Antonio Buenaflor am Sonntag, 7. Januar 2018

Jej mama si myslela, že sa jej narodilo prekliate dieťa. Supatra sa začala o svoju chorobu zaujímať viac a stále dúfa, že sa nájde nejaký liek. Prečo sa ale dnes rozhodla vzdať sa svojho ochlpenia a vlasov? Mala totiž svadbu. S podporou svojho teraz už manžela sa jej žije ľahšie a na pleciach nemá toľko problémov.

Gepostet von Antonio Buenaflor am Sonntag, 7. Januar 2018

Možno je tento skutočný príbeh len dôkazom toho, že naozaj nezáleží na tom, ako vyzeráme. Lásku a šťastie môžeme nájsť vždy, len treba mať odvahu a silnú vôľu.

Pozri aj: Žena s rakovinou sa vydala za svojho milovaného muža v nemocnici. Niekoľko hodín na to zomrela

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)