Cibuľu som nakrojila na 4 časti a dala som ju na 10 minút do svojho čaju. Tu je dôvod, prečo by ste mali urobiť to isté


Tento príbeh má korene už v 20. storočí a traduje sa z generácie na generáciu. V jednej dedine raz žil muž, ktorý bol schopný vyliečiť všetky choroby, ktoré obyvateľov dedinky trápili. Stačilo ho poprosiť o pomoc. Na bolesť brucha vždy podával jeden zaručený liek, ktorý vždy pomohol.

cibula1
takprosto.cc

Budete potrebovať:

jednu očistenú menšiu cibuľu

200 ml čaju

Postup:

Najskôr si očistite cibuľu.

cibula2
takprosto.cc

Následne do nej urobte dva zárezy, no neprekrojte ju úplne, ale len tak, aby ešte stále držala tvar.

cibula3
takprosto.cc

Uvarte si bylinkový čaj a ešte do horúceho čaju vložte nakrojenú cibuľu. Nechajte ju lúhovať cca 5 až 10 minút. Tento nápoj pite vždy, keď vás bolí brucho alebo máte problém s črevami a trávením.

cibula4
takprosto.cc

Často sa nám stáva, že nás črevné problémy zastihnú v tej najnevhodnejšej dobe, kedy nemáme po ruke žiadne tabletky alebo iné lieky. Táto metóda vás zbaví bolesti brucha, narušenia črevného prostredia a normalizuje aj vašu stolicu. Cibuľu určite nekrájajte celú, musí byť len nakrojená.

Užitočný recept a pomocník, však? Zdieľajte tento osvedčený babský recept aj so svojimi priateľkami, ktoré sa vám poďakujú.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));