Cigánsky horoskop: Je presný až na 97% a o vašej osobnosti prezradí skutočne veľa. Traduje sa už niekoľko rokov a takmer nikdy sa nemýli!

Monizz Horoskopy

Na svete je mnoho etník a každé má svoju vlastnú kultúru, zvyky či tradície, na ktoré je pyšné. Medzi pomerne početné etnikum obývajúce niektoré končiny po celom svete patria ja Cigáni. Práve v oblasti Južnej Ameriky sa situuje skupinka tých, ktorí sa veštením a budúcnosťou zaoberajú už celé veky, a aj preto sa hovorí, že ich horoskopy sedia takmer stopercentne presne. Bude to aj váš prípad?

pixabay.com

Podkova  22.12 – 20.1

Vlastnosti ľudí v znamení podkovy sú veľmi podobné ako aj vlastnosti samotnej podkovy. Sú tvrdí, chladní, pracovití a často len ťažko nahraditeľní. V živote sú aj veľmi ambiciózni a túžia po úspechu. Dbajú na materiálne istoty a nemajú radi konflikty. V citoch a láske sú skôr opatrní a emócie prejavujú len zriedka.

Kalich  21.1 – 19.2

Ľudia narodení v znamení kalicha sú veľmi inteligentní, majú inšpiratívne a dobré nápady a sú tak skvelí a verní priatelia, ako aj partneri. Na seba sú však veľmi prísni, a to, čo si raz v živote vyberú, si cenia a považujú to za skutočne správne riešenie. Do srdca nepustia len tak hocikoho, a hoci ich priateľstvá sú silné, nie je ich veľa.

Kaplnka  20.2 – 20.3

Na niekoho pôsobia ľudia narodení v znamení kaplnky veľmi nespoľahlivo, pomýlene, lenže ide len o zdanie. Neoplývajú síce systematickosťou, zato však majú silno vyvinutú intuíciu, cit pre duchovné a nadpozemské veci a veľmi veľa empatie v srdci. Radi objavujú a spoznávajú ľudí, takisto ako aj samých seba. Sú studnicou prekvapení a medzi ich horšie vlastnosti patrí najmä problém zvládať vypäté situácie.

pixabay.com

Dýka  21.3 – 20.4

Ľudia narodení v tomto znamení sa vlastnosťami veľmi podobajú práve ostrej dýke. Sú to veľkí bojovníci, silní, chladní, nemilosrdní. Ich chybou však je, že svoje ciele či úlohy často nesplnia alebo nedokončia poriadne. Sú veľmi vášniví vo všetkom, do čoho sa pustia, od vzťahov až po prácu. Neznášajú stereotyp a zaužívané zvyklosti, potrebujú stále nové a nové príčiny, prečo sa oplatí žiť.

Koruna  21.4 – 20.5

Koruna je už od nepamäti symbolom kráľov a vladárov. Tí mali vo svojom poslaní robiť len tie správne a dobré rozhodnutia. Aj ľudia narodení v znamení koruny veľa premýšľajú, dlho im trvá, kým sa rozhodnú, sú dôslední a praktickí. Opatrnosť, žiarlivosť či neochota meniť zaužívané zvyky ich charakterizujú viac než čokoľvek iné.

Sviečka  21.5 – 20.6

Svieca prináša svetlo do tmy, a aj ľudia narodení v tomto znamení vedia na seba upriamiť pozornosť, okúzliť okolie či jednoducho narobiť rozruch, zažiariť. Sú spontánni a životaschopní, niekedy upadajú do melanchólie, v horšom prípade do depresií, no po čase vždy nájdu nový zmysel, pre ktorý sa im oplatí žiť.

pixabay.com

Koleso z voza  21.6 – 21.7

Silné a tvrdé osobnosti narodené v znamení kolesa však svoje pocity prežívajú oveľa silnejšie ako by sa mohlo zdať. Majú silnú intuíciu, sú však aj empatickí. Často majú problém sa vyhnúť problémom, ktoré si spravidla zapríčinia sami. Sú tak trochu smoliari, no ich prednosťami je obrovská láska a úcta k rodinnej inštitúcii. Sú vynikajúcimi priateľmi a rodičmi.

Hviezda  22.7 – 22.8

Život týchto ľudí sa podobá životu hercov a slávnych osobností. Takmer stále stoja na výslní, ľudia ich obdivujú a milujú, no aj nenávidia. Preto majú život veľmi rozporuplný a niekedy sa nevedia vmestiť do kože. V ťažkých chvíľkach by so všetkým najradšej sekli, no pri najbližšej príležitosti ako byť stredobodom pozornosti ich smútok razom prejde. Ide o sympatických a dobrých ľudí, ktorým neprihráva k dobru fakt, že sa majú radi a takisto majú radi aj to, keď ich má rád niekto iný.

Zvon  23.8 – 22.9

Títo ľudia sa vyznačujú veľkým zmyslom pre opatrnosť, ktorá im život neraz komplikuje a sťažuje. Milujú poriadok, pravidlá a zodpovednosť. Nedajú na názor iných, a aj ten svoj presadzujú často až prehnane nahlas a úprimne. Chýba im diplomacia a cit pomenovať veci jemne, no sú to ľudia vysokých ideálov, ktorí svojimi očakávaniami nikdy nespadnú nižšie než by sami chceli. V srdci celý život túžia po dobrodružstve, láske a priam agresívnej radosti. Teda veciam, ktoré si z vlastnej pragmatickosti celý život odopierajú.

pixabay.com

Minca  23.9 – 22.10

Energia, radosť a bezstarostnosť. To sú tri hlavné znaky ľudí narodených v znamení mince. Dokážu sa vysporiadať so všetkým, čo im príde do cesty, milujú zábavu, rozkoš, smiech, jednoducho všetko, čo je pre bežného človeka tak trochu privilégiom výnimočných dní. Ich chybou je prílišná dôvernosť. Ľudia ich často zrádzajú alebo využívajú na vlastné ciele bez toho, aby to títo úbohí ľudia vo vlastnom návale optimizmu vôbec zbadali.

Meč  23.10 – 21.11

Ľudia narodení v znamení meča sú silní, inteligentní a tak trochu aj prefíkaní. Vedia, kedy skadiaľ vyskočiť, aby to hralo v ich prospech. Majú dobre vyvinutú intuíciu, obrovské odhodlanie a vysoké ciele. Často sú z nich v staršom veku vodcovia, riaditelia, jednoducho osobnosti, ktoré vedia čo so životom a netreba zabudnúť na to, že všetko, čo majú, si zaobstarali sami. Čo im však k dobru nehrá, je prílišná chamtivosť.

Sekera  22.11 – 21.12

Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi priami, majú radi, keď ostatní vedia, kde je ich miesto a dodržiavajú pravidlá. Sú veľmi diskrétni, ale aj ohľaduplní. Nikdy nevyzradia tajomstvo a voči druhým sa snažia byť citliví. Nikdy nikoho vedome nezrania, nezosmiešnia či nevyzradia. Napriek všetkým dobrým vlastnostiam sa ľudia v ich spoločnosti cítia ako obete alebo väzni.

pixabay.com

Pozri aj: Ak budete poznať tieto triky, v mrazničke si urobíte poriadnu zásobu na zimu! Tieto potraviny v nej môžete skladovať, ak..

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com

0
Komentovať (0)