Čínska predpoveď: Rok vášho narodenia úzko súvisí s vašou osobnosťou a karmou. Presnosť tejto predpovede vás naozaj prekvapí!

Lucia Mužlová Horoskopy

Starobylá čínska metóda spočíva v 9 hviezdach, pričom každý rok narodenia má pridelenú inú hviezdu. Jedná sa teda o kombináciu numerológie a astrológie a môže vám veľa napovedať o vašom osude, karme, ale aj o vašich slabších a silných stránkach.

Pozrite sa na tabuľku a nájdite rok svojho narodenia. Nájdite hviezdu, ktorá k nemu patrí a prečítajte si viac o svojom osude.

ketkes.com

1 hviezda

Tí, ktorí patria pod túto hviezdu, sú veľmi komunikatívni, no niekedy ich ovládajú emócie. Sú to veľmi citliví ľudia, ktorí majú pochopenie pre osudy ostatných. Často sa stiahnu do úzadia a občas mávajú melancholické myšlienky o živote. Bojujú proti spoločnosti, no najväčšie obavy majú sami zo seba. Sú náchylní k návykom, ktoré ich ovplyvnia natoľko, že časom môžu prerásť do závislosti.

2 hviezdy

pixabay.com

Títo ľudia sú veľmi starostliví. Tieto ženy sú väčšinou tie najlepšie matky a rodina je pre ne všetkým. Takíto ľudia sú praktickí, veľmi trpezliví a vždy ochotní sa obetovať. Vynikajú vo varení a kulinárstve, takže ak vás pozvú na večeru, môžete si byť istí, že hladní neodídete. Pozor by si však mali dávať na svoju postavu a na kvalitu toho, čo konzumujú.

3 hviezdy

Ľudia narodení pod touto hviezdou majú v osude to povestné šťastie. Sú veľmi aktívni, nikdy neobsedia, a tak vyzerá aj ich život. Majú veľa záujmov a dokážu zvládať aj viac činností naraz. Riešenie nájdu aj v tých najťažších situáciách. Často však skĺznu do akejsi hanby. Boja sa prejaviť svoje názory a hanbia sa za svoje správanie, pretože majú pocit, že spoločnosť ich neberie vážne.

4 hviezdy

pixabay.com

Ľudia narodení pod touto hviezdou sú veľmi inteligentní a majú umelecké sklony. Nechávajú sa unášať svojimi emóciami a často sú veľmi podobní ľuďom, ktorí sú narodení pod 3 hviezdou. Mnoho vecí robia na vlastnú päsť a idú si sebavedomo za svojim. Ak však majú na sebe veľa zodpovednosti, mali by byť v strehu, nie vždy sa totiž vyplatí robiť viac vecí naraz.

5 hviezd

Tí, ktorí sa narodili pod touto hviezdou majú veľmi silnú vôľu. Majú dobré organizačné schopnosti a v skupine väčšinou zastávajú post vodcu. Všeobecne platí, že berú na seba všetku zodpovednosť, no často to prerastá do akejsi asociácie. Nikdy sa nezmieria s tým, že nemajú pod kontrolou absolútne všetko. Rozhovor s človekom, ktorý mu ukáže a odhalí skutočné vnútorné hodnoty, by pre takéhoto človeka mohol byť prospešný.

6 hviezd

Ľudia narodení pod touto hviezdou majú často sklony správať sa v spoločnosti ako muž. Majú mnohé mužské osobnostné črty. Sú veľmi pracovití a majú silnú vôľu. Často však rúcajú hranice toho, ako sa správať v spoločnosti a tým pádom sú v spoločnosti veľmi obľúbení.

7 hviezd

pixabay.com

Ľudia narodení pod touto hviezdou sú romantické typy, ktoré majú pocit, že život je bezstarostný. Často však majú pocit, že nezvládnu ťažké životné situácie, no nie je to pravda. Aj keď sú romantickí, peniaze, moc a materiálne statky sú pre nich veľmi dôležité a na tieto veci „počujú“. Dôležité však je, aby si uvedomili, že čím viac dajú, tým viac dostanú.

8 hviezd

Ľudia narodení pod touto hviezdou sú úzko spätí s prírodou. V spoločnosti sú obľúbení, no len vtedy, ak sa otvoria. Niekedy pod návalom práce zabúdajú, že majú aj skutočný život. Z toho vyplýva, že sú usilovní, pracovití a vždy ochotní vytrvať a pomôcť. Naučiť by sa mali dobre si oddýchnuť, pretože stres v ich živote ich nakoniec môže doviesť k zdravotným ťažkostiam.

9 hviezd

Táto hviezda reprezentuje aktívnych ľudí, ktorí sú väčšinou zo všetkého nadšení a cieľavedomí. Všetky situácie dokážu vyriešiť veľmi dobre a radi nad vecami dopodrobna premýšľajú. Niekedy majú tendenciu zraňovať svojich blízkych bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

Pozri aj: TEST: Zavrite oči a prstom ťuknite do tabuľky. Číslo, ktoré ste si zvolili, prezradí viac o vašom osude

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: