Čínsky horoskop: Tiger


cinsky-horoskop

Ľudia narodení v znamení Tiger sú veľmi citliví a majú prevažne hlboké myšlienky o živote a svete. Svoje emócie sa neboja prejaviť a preto sú skvelými partnermi na život, ale aj milencami. Celý život pátrajú po akejsi rovnováhe a to preto, že ich osobnosť je akoby rozdelená na dve polovice. Jedna je panovačná a druhá je veľmi citlivá. Celý život až zúfalo túžia po láske, objatí a pohladení. To, čo do vzťahu prinášajú očakávajú aj od svojich partnerov. Pokiaľ necítia opätovanú lásku, bývajú nešťastní a sklamaní. Tiger je znamenie, ktoré odrazí akúkoľvek negatívnu udalosť a problémom sa stavia tvárou v tvár. Je veľkým vodcom.

Tiger býva často nedisciplinovaný. Má veľmi vznetlivú povahu, takže do hádok sa s ním radšej nepúšťajte. Len veľmi ťažko sa podriaďuje príkazom druhých ľudí, preto je najlepšie, ak je v práci na vyššej, vodcovskej pozícii. Na ľudí však pôsobí neodolateľne, rebelsky a sebavedomo. Pravdu znáša len veľmi ťažko. Čo sa lásky týka, ak hľadáte partnera na celý život, Tiger je tá správna voľba. Vo vzťahu dokáže byť veľmi citliví a milujúci. Nepreferuje žiadne milostné dobrodružstvá a takisto ich nehľadá inde.

cinsky-horoskop

horoskop-ku-komu-sa-hodime

interier-znamenie

mandala1

horoskop-april

Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));