Čo hovorí dĺžka vašich vlasov o vašej osobnosti? Urobte si krátky a zábavný test, ktorý o vás možno vypovie viac než ste si doteraz mysleli


Psychologické štúdie dokázali, že účes, ktorý sa nám páči, o nás veľa aj napovie. Druhá vec je, keď máte na hlave účes preto, lebo vám vylepšuje celkový vzhľad. Ak patríte do skupiny žien, ktoré nosia to, v čom sú spokojné, urobte si tento zábavný a krátky test. Zistíte, že je účes na vašej hlave správny, a ak nie, možno skúsite ten, ktorý sa k vašej osobnosti najviac hodí. A napodiv budete vyzerať ešte lepšie!

Je veľa žien, ktorým sa páčia krátke vlasy, no vzhľadom na tvar svojej hlavy sa jednoducho nemôžu dovoliť dať ostrihať „na chlapca“. Sú však aj také, ktoré si vlasy ostrihajú presne tak ako sa im páči, bez ohľadu na to, čo im svedčí. A v konečnom dôsledku – možno im to aj naozaj svedčí! Ktorý účes je ten váš? A čo o vás vypovedá?

Pixie

wikipedia.org

Milujete spoločnosť druhých ľudí a radi sa zabávate. Nie ste vôbec introvert, patríte skôr k ľuďom, ktorí sú radi, keď o nich okolie vie. Vaše priateľstvo je cenné, pretože je dlhodobé. Ste vyrovnaná a odvážna, nebojíte sa osudu, experimentov, nových vecí a zmien. Ste ambiciózna a inteligentná a ešte stále z vás občas vykúka nezbedná koketa.

Bob

flickr.com

Účes so zábavným pomenovaním „bob“ je momentálne veľmi v móde. Neodváži sa dať si ho na hlavu hociktorá žena. Na „boba“ sa nechajú ostrihať len sebavedomé ženy, ktoré si stoja za svojim názorom a vedia povedať pravdu do očí. V živote dokážu balansovať s ľahkosťou, sú odvážne, praktické a nenávidia rutinu.

Lob

wikimedia.org

Tento účes hovorí o jeho majiteľke, že je spokojná, vyrovnaná žena, ktorá nepotrebuje dávať o sebe vedieť nijako inak než tým, že je celkom obyčajná a predsa výnimočná. Ženy s polodlhými vlasmi sú často veľmi ženské, elegantné a sofistikované. Milujú nové výzvy a komplexy k nim vôbec nepatria. Podobne, ako ženy s účesom „bob“, sú majiteľky polodlhých vlasov sebavedomé, no nie agresívne.

XL vlasy

wikipedia.org

Alebo dlhé vlasy vypovedajú o svojej majiteľke, že je nielen krásna, ale často aj opatrná. Dokáže sa celkom odovzdať a je zmyselná. Nanešťastie, ženy s dlhými vlasmi podliehajú láske viac ako ostatné, pretože sú prirodzene citlivejšie, roztomilejšie a nemajú také vysoké sebavedomie ako ostatné. Sú však spoločenské, vytrvalé a trpezlivé.

zdroj: babskveci.sk (Monika), brightside.me


Komentáre

komentárov