Čo je na vás absolútne najatraktívnejšie? Zistite to podľa toho, v akom znamení zverokruhu ste sa narodili

Lucia Mužlová Ešte viac

Každý z nás má svoje silné a slabé stránky a je dobré o nich vedieť. Tie dobré totiž môžeme využiť vo svoj prospech a rozvíjať ich, na tých slabších zas popracovať. Teraz sa však slabým stránkam venovať nebudeme, zameriame sa na to, čo vás činí skutočne atraktívnou osobou na základe znamenia, v ktorom ste sa narodili.

Baran, 21. marec- 19. apríl

Človek narodený v znamení Barana sa vyznačuje vášnivosťou a schopnosťou skutočne sa pre niečo nadchnúť. Baran vždy dbá na to, aby žil svoj život naplno a neskôr nič neľutoval. Do všetkého ide naplno a nič nerobí polovičato.

Býk, 20. apríl- 20. máj

Silnou stránkou Býka je zas vytrvalosť. Nevzdá sa len tak ľahko a za svojím cieľom ide za každých okolností cez všetky prekážky. Nenechá sa odradiť neúspechom a každý deň vstáva s odhodlaním prekonávať prekážky opäť.

Blíženci, 21. maj- 20. jún

Blíženci sú večne zvedavé stvorenia, ktoré nevydržia v pokoji ani minútu. Neustále sa vrhajú do nových dobrodružstiev a nudu jednoducho nepripúšťajú. Okrem toho, svojich blízkych si chránia ako oko v hlave.

Foto: unsplash

Rak, 21. jún- 22. júl

Neexistuje nič, čo by Rak neurobil pre svojich blízkych, pretože jeho silnou stránkou je empatia. Rak je človekom, na ktorého sa priatelia vždy radi obrátia, či už potrebujú radu alebo len milé slovo a povzbudenie.

Lev, 23. júl- 22. august

Vašu prítomnosť si všimne každý v miestnosti, ak ste totiž Lev, vyžaruje z vás sebaistota, akú len tak nevidieť. Ste spokojní sami so sebou a vidno to na vašom postoji, ale i na úsmeve bez náznaku pochýb.

Panna, 23. august- 22. september

Či už ide o lásku alebo o povinnosti, ste odhodlaní dať do všetkého maximum. Ak niečo robíte, neprestanete, kým to nebude urobené na sto percent správne. Podobné je to aj vo vzťahoch, do každého z nich dávate celé svoje srdce.

Váhy, 23. september- 22. október

Vašou silnou stránkou je večná veselosť a zmysel pre humor. Kamkoľvek prídete, dokážete ľudí rozosmiať a zlepšiť im náladu v priebehu okamihu. Nie ste zástancom vytvárania dramatických momentov vo vzťahoch a radšej sa od drámy držíte čo najďalej.

Foto: unsplash

Škorpión, 23. október- 21. november

Silnou stránkou škorpióna je lojalita. Nech sa ocitnete kdekoľvek, ľudí to k vám akosi podvedome priťahuje, chcú byť vo vašej blízkosti a lepšie vás spoznať. Nie je vo zvyku Škorpióna niekoho sklamať, ľudia vám preto prirodzene dôverujú.

Strelec, 22. november- 21. december

Zdá sa, že optimizmus Strelca nemá hraníc. Aj keď sa blíži búrka, nenecháte sa zastrašiť a rozdávate úsmevy na všetky strany. Nie vždy to máte jednoduché, no naučili ste sa tešiť z maličkostí a viete, že to zlé nebude trvať večne.

Kozorožec, 22. december- 19. január

Keď sa raz Kozorožec pre niečo rozhodne, nenechá sa len tak zastaviť. A to platí aj vo vzťahoch, nebojíte sa záväzkov a ak zistíte, že ste našli partnera, s ktorým vám je dobre, urobíte všetko preto, aby ste boli spolu šťastní až do smrti.

Vodnár, 20. január- 18. február

Vodnár je tvor, ktorý potrebuje mať istú slobodu. Neznáša rutinu a urobí všetko preto, aby občas vybočil zo svojej zóny komfortu. Miluje zábavu, prekvapenia a dobrodružstvá a nové nápady víta vždy s otvorenou náručou.

Foto: unsplash

Ryby, 19. február- 20. marec

Najsilnejšou stránkou človeka narodeného v znamení Rýb je kreativita. Neraz je taký človek zasnený, ako keby ani nebol z tohto sveta. Aj keď sa zdá, že je to večný snílek a tak trochu mimo realitu, vždy sa na neho môžete plne spoľahnúť.

Pozri aj: S kým zažijete v spálni najviac vášne? Sú to tieto tri znamenia

thoughtcatalog

0
Komentovať (0)