Čo musíte zmeniť do konca roka 2020? Toto je zoznam vecí, ktoré musí každé znamenie zverokruhu prehodnotiť

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: piqsels

Koniec roka sa nezadržateľne blíži, hoci mnohí z nás na niečo také ešte ani nepomyslia. Práve posledné mesiace v roku sú časom, kedy začíname myslieť na to, čo nás čaká a čo ešte musíme stihnúť.

Rok 2020 bol asi pre mnohých ľudí jedným z najstresujúcejších vôbec. Veľa vecí sa zmenilo, museli sme si zvyknúť na úplne iné fungovanie. Či už veríte, alebo neveríte znameniam zverokruhu, portál ThoughtCatalog pripravil zoznam vecí, ktoré by malo každé znamenie do konca roka prehodnotiť.

Baran

Baran musí prehodnotiť svoje priority. Opýtajte sa samého seba, čo pre vás znamená úplne najviac a prečo sa týmto veciam nevenujete naplno.

Býk

Musíte prehodnotiť okruh svojich priateľov. Položte si otázku či vás ľudia vo vašom okolí dvíhajú hore, alebo ťahajú dolu.

Blíženci

Musíte prehodnotiť svoje životné voľby. Položte si otázku či ste spokojní s cestou, po ktorej kráčate, alebo či potrebujete urobiť zásadnú zmenu.

Foto: unsplash

Rak

Musíte prehodnotiť svoje štandardy. Musíte si položiť otázku či by ste svojím priateľom dovolili, aby sa takto týrali a čo by ste im poradili.

Lev

Prehodnoťte svoje morálne hodnoty. Položte si otázku či ste hrdí na to, ako práve teraz žijete alebo či sa z vás stal niekto, kto sa potrebuje zmeniť. Na to nikdy nie je neskoro.

Panna

Musíte prehodnotiť svoju kariéru. Opýtajte sa sami seba či je to skutočne niečo, čo vám prináša pokoj a naplnenie, alebo či ste tam jednoducho preto, lebo je to niečo, čo vám zarába peniaze.

Foto: maxpixel.net

Váhy

Prehodnoťte svoj vzťah. Spýtajte sa samej seba či ste s tou osobou preto, lebo sa k sebe dokonale hodíte, alebo jednoducho preto, lebo ste si už prešli mnohými vecami.

Škorpión

Musíte poriadne zvážiť svoju životnú situáciu. Spýtajte sa sami seba či ste šťastní tam, kde práve ste, alebo potrebujete začať odznova, niekde úplne inde.

Strelec

Musíte prehodnotiť svoje hodnoty. Spýtajte sa sami seba či vidíte svet jasne, alebo či potrebujete neustále niečo kontrolovať.

Foto: maxpixel

Kozorožec

Prehodnoťte svoje plány do budúcnosti. Spýtajte sa sami seba či to, čo robíte skutočne funguje, alebo si musíte vymyslieť úplne iný plán.

Vodnár

Zmeňte obraz o sebe samom. Spýtajte sa sami seba či ste spokojní s osobou, ktorú vidíte v zrkadle, alebo musíte viac pracovať na tom, aby ste milovali seba samého.

Ryby

Jednoznačne musíte zvážiť vaše ciele. Položte si jednoduchú otázku či máte svoje srdce nastavené na ten správny cieľ, alebo či to, čo skutočne chcete, je niečo úplne iné.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: