Čo na srdci, to na jazyku. 4 znamenia zverokruhu, od ktorých sa vždy dočkáte úprimnosti

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Pravdovravnosť sa v dnešnej dobe skutočne veľmi cení. Len málo ľudí hovorí otvorene, čo si naozaj myslí a keď na to príde, dokáže za tým, čo povie aj naozaj stáť.

Byť úprimný je cnosť, ktorou každý neovplýva. Mnohí ľudia sú notorickí klamári, ale niektorí len majú jednoducho strach niečo povedať. Boja sa, že sa niekto kvôli pravde nahnevá, a tak radšej zostávajú v úzadí. Ktoré znamenia vám povedia pravdu aj vtedy, keď bolí?

Baran

Baran vie byť priam kruto úprimný a verte tomu, že sa vám to nebude páčiť. Mnohí ľudia sa s nimi kvôli ich pravdovravnosti nerozprávajú a niet sa čomu čudovať. S baranmi je to ťažké, pretože sú tvrdohlaví a majú svoju vlastnú hlavu, takže cez ňu len máločo skutočne prerazí. Keď sa im však dostanete pod kožu, môžete si byť istý, že vás nikdy v ničom neoklamú. A to je určite vlastnosť, ktorú by ste si mali vážiť. Vie byť aj veľmi zákerný, pokiaľ sa mu niekto znepáči.

Foto: pixabay

Lev

Toto majetnícke a ochranárske znamenie sa vyžíva v tom, že hovorí len pravdu. Miluje to, keď môže niekomu povedať, čo si o ňom myslí a taktiež aj vysloviť svoj názor, napriek tomu, že sa to mnohým ľuďom absolútne nepáči. Verte tomu, že z nich možno občas budete rozhodení, no ak niečo naozaj stojí za to, tak je to priateľstvo s levom. Niekedy budete mať možno pocit, že to s úprimnosťou dokonca aj preháňa, ale verte tomu, že je to lepšie, než klamať.

Foto: unsplash

Škorpión

Na škorpióna si mnohí ľudia dávajú veľký pozor. Dokáže byť super kamarát, ale zároveň aj super zákerný, záleží len od toho, aký má ku vám vzťah. A je vám asi jasné, že pohnevať by ste si ho nechceli. Keď však máte pocit, že môžete urobiť niečo, aby vám povedal svoj úprimný názor, úplne postačí, keď začnete hovoriť čokoľvek, aby ste ho vyprovokovali. Nenechajte sa však odradiť a nemajte pocit, že je veľmi zákerný. Takýto prísny býva aj sám na seba.

Foto: unsplash

Strelec

Stretli ste sa už niekedy s človekom, ktorý bol schopný aj cudziemu človeku povedať, že má medzi zubami šalát? To je práve strelec. Opäť dokáže byť veľmi kruto úprimný a dalo by sa povedať, že ani veľmi neberie ohľad na city druhých ľudí. Dokonca ani vtedy, keď ide o jeho partnera, súrodenca, alebo rodiča. Strelec by sa mal skutočne naučiť, kedy je lepšie mlčať, a to aj za cenu, že nevysloví svoj názor. Je teda jasné, že sa s ním ťažko kamaráti, napriek tomu býva v kolektívoch veľmi obľúbený.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: