Čo o vás prezrádza účes? Toto je 9 populárnych strihov, ktoré o vašej osobnosti vedia povedať naozaj veľa

Zuzana Fulopova Krása

Vraví sa, že vlasy sú ženská koruna krásy, a preto im venujeme veľkú pozornosť a starostlivosť. Niektoré si roky nechávame ten istý účes, iné zas experimentujeme a meníme ho po každej návšteve kaderníka. Vraví sa, že zmena účesu znamená aj zmena v osobnom živote. No vedeli ste aj to, že si volíme účes, ktorý najviac odzrkadľuje náš charakter?

Ste trpezlivá, priateľská alebo romanička? To aký účes práve nosíme, si volíme podvedome. Pozrime sa, čo sa skrýva za našim účesom.

Módny look

View this post on Instagram

Lovely😘

A post shared by ScarlettJohanssonUnofficial (@scarlettjohanssonunofficial) on

Tento typ účesu si podvedome vyberajú elegantné ženy, ktoré sú ctižiadostivé a ľahko dosahujú úspech v pracovnej oblasti. Na druhej strane dosť často striedajú náladu ako počasie.

Bob

https://www.instagram.com/p/BGH4Rp6QLYk/?taken-by=jeniferlawrence_offical

Ženy s týmto účesom sú éterické bytosti s jemným, priateľským vystupovaním. Muž má pri nich pocit, že ich musí chrániť a milovať ako krehký kvet. Majú veľa priateľov a sú dokonalými poslucháčkami.

Dlhé rovné vlasy

https://www.instagram.com/p/yvCaqrLB8W/?tagged=milacunis

Kráska, ktorá ľúbi byť v centre pozornosti a má rada lichôtky. A tie dostáva často, pretože je tajomná, charizmatická a to majú muži radi!

Oholený bok

https://www.instagram.com/p/BbsGWYCFdDO/?tagged=mileycyrushair

Týmto ženám nechýba kreativita a nezávislosť. Nestarajú sa o to, čo si o nich myslia druhí. Na druhej strane – za snahou upútať pozornosť vzhľadom sa často skrýva nepokojná a citlivá povahu. Dobre to však skrývajú!

Kaskádové vlnky

https://www.instagram.com/p/Bb06swShTgq/?tagged=juliaroberts

Od prírody prirodzené ženy, ktoré sú hravé a veselé. Zvyčajne majú jasno v tom, čo chcú a idú si za tým. Rozdávajú však pozitívnu energiu a vedia vás rozveseliť. Vedia vás vypočuť a vždy poradiť, ak je to potrebné.

Krátky look

https://www.instagram.com/p/MRW9uryC1Q/?taken-by=ellen_degeneres

Ide o rebelky s mužskými vlastnosťami. Sú to nezávislé ženy, ktoré len tak ľahko niečo nerozhádže. Nezáleží im na názore niekoho iného a z toho vplýva ich praktickosť a odvaha. A to čím kratší účes, tým viac odvahy!

Geometrický look

https://www.instagram.com/p/Bb2eZmnlqLQ/?tagged=hairstyle

Žena s takýmto účesom je ako magnet pre mužov s konzervatívnym názorom. Má kreatívnu iskru, vie čo chce a to, čo chce, obvykle aj dosiahne. Svoje city skrýva za maskou vážnosti, a to sa jej vypláca.

Postupný zostrih

https://www.instagram.com/p/Bb2b8A9HTkk/?tagged=kristenstewart

Majiteľka tohto looku by sa najradšej zabarikádovala doma a úplne sa vyhla vonkajšiemu svetu. Je to romantická, zraniteľná bytosť, pri ktorej má muž pocit, že ju musí ochraňovať a brániť pred celým svetom.

Časté zmeny účesu

Dámy, ktoré často menia účes, zbožňujú výstrednosť a zmeny. Nemajú rady stereotyp,  hľadajú sa a sú nestále. Potrebujú nové skúsenosti a život v pohybe. Je to tak však v poriadku.

Zhodujú sa tieto charakteristiky s vašim typom účesu? Podelte sa o svoj názor v komentároch!

Pozri aj: Najsexi žijúci muži sveta od roku 1990 až po 2017. To, kto získal prvenstvo tento rok, vás poriadne prekvapí!

zdroj: babskeveci.sk (Zuzu)

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: