Test presnejší ako horoskop: Deň a mesiac, v ktorom ste sa narodili, úzko súvisí s osobnosťou a karmou. Toto máte napísané vo svojom osude

Banana Horoskopy

To, čo o nás prezrádza znamenie zverokruhu v rámci horoskopu, sme si prečítali pravdepodobne už mnohokrát. Zaujímali ste sa však aj o konkrétny deň v týždni alebo deň v mesiaci, ktorý pripadol na deň vášho narodenia? Nájdite svoj deň i mesiac a presvedčte sa, že vaša povaha je ovplyvnená aj týmito aspektami.

Zvykneme si prečítať horoskopy, ktoré nám o našej povahe a charakterových črtách povedia viac. Nemusíme sa však striktne držať znamení zverokruhu, pretože o našej osobnosti dokáže povedať viac aj konkrétny deň, v ktorom sme sa narodili. Čo o vás prezrádza ten váš?

pixabay.com

Pondelok

Prvý deň v týždni o vás prezrádza, že máte predpoklady byť prvou osobou v akomkoľvek tíme. Občas si však neveríte a vaše kreatívne nápady si, žiaľ, nechávate pre seba. Rodina a najbližší priatelia sú pre vás základom.

Utorok

Ste veľmi citlivá na kritiku a nespravodlivosť vás vie skutočne rozhnevať. Život si chcete užívať a vidíte aj tie najmenšie krásy, ktoré iným unikajú. Ste obklopená ľuďmi, ktorí vás majú úprimne radi a ocenia váš zmysel pre humor.

Streda

Ovládate kúzlo dokonalej organizácie, všetko v živote si viete svedomite roztriediť a riešenie problémov pre vás nie je žiadnou neznámou. Máte rada spoločnosť a kvalitnú komunikáciu, dobrú knihu a prácu, ktorá vás baví a napĺňa.

Štvrtok

Ste veľmi charizmatická osoba, čím si získate množstvo ľudí. Váš optimizmus a nadhľad je pre iných skutočne inšpirujúci. Máte veľa koníčkov a záujmov, no veľmi často sa stane, že vás začnú po chvíli nudiť, keďže potrebujete vždy nové impulzy.

Piatok

Na svoju skvele vyvinutú intuíciu sa môžete vždy spoľahnúť. Ste emotívne založený človek, ktorý má silné sociálne cítenie. Mali by ste využiť svoju kreativitu a nesmiernu fantáziu, cudzie vám nie sú ani rôzne druhy umenia.

Sobota

Zväčša ste perfekcionista a svoj život si chcete žiť podľa svojho. Ste tvrdohlavá, no často si tak presadíte to, čo je pre vás najlepšie a za svojím cieľom viete ísť veľmi vytrvalo. Máte v sebe povestnú iskru a pre iných ste symbolom atraktivity a šarmu.

Nedeľa

Aj keď máte rady čas strávený s priateľmi, veľmi kvalitne viete využiť chvíle pre seba. Často nad vecami príliš dlho premýšľate a poznámky iných si beriete priveľmi k srdcu. Ste emocionálne založená a dbáte o blaho a dobrý pocit iných.

pixabay.com

Dni v mesiaci majú tiež svoje čaro a narodeným do vienka pripíšu isté vlastnosti. Nezáleží na tom, v ktorom mesiaci ste sa narodili, aj konkrétny deň o vašej povahe prezradí to podstatné.

1. deň v mesiaci

Ste silná a nezávislá osobnosť a máte predpoklady byť vodcom. Nemáte rada, ak vám iní diktujú, čo máte robiť. Práve preto ste často sama sebe zamestnávateľom a riadite vlastný biznis.

2. deň v mesiaci

Ste optimisticky naladená osoba, ktorá dbá aj o šťastie iných. Máte dobre rozvinutú intuíciu a pravdepodobne inklinujete k umeniu alebo kreatívnym činnostiam.

3. deň v mesiaci

Na ostatných pôsobíte ako magnet a ľudia si vás pamätajú aj po prvom stretnutí. Máte silnú charizmu a dobré komunikačné schopnosti.

4. deň v mesiaci

Vážite si ťažkú prácu a sama sa viete do každého problému zahryznúť a rozlúsknuť ho. Ste obetavou a veľmi starostlivou matkou, partnerkou i kamarátkou. Ľudia vás majú veľmi radi a obdivujú vašu svedomitosť.

5. deň v mesiaci

Ste skutočnou majsterkou slova, máte skvelú slovnú zásobu a viete sa bravúrne vyjadrovať. Mnoho ľudí narodených v tomto dni sa živí písaním či moderovaním.

6. deň v mesiaci

Ste emotívne založená osoba a v ľuďoch vždy vidíte to najlepšie. Viete odpúšťať, no veľakrát to iní využívajú. Veríte v osudovú lásku a nič vám nezabráni v tom, aby ste našli svoju spriaznenú dušu.

7. deň v mesiaci

Ste rodená filozofka, no v tom najlepšom zmysle slova. V každej situácii sa viete vynájsť a do karát vám hrá aj váš šiesty zmysel. Máte bystrý úsudok a ľudí viete odhaliť už po prvom stretnutí.

8. deň v mesiaci

Máte tendenciu byť lídrom v každom kolektíve i v práci. Idete si nekompromisne za svojím, čo vám v živote prináša len výhody. Iní vás obdivujú kvôli húževnatosti a vašej večnej  vízii pozitívneho konca.

9. deň v mesiaci

Ste veľmi inteligentná osoba a máte predpoklady venovať sa vedeckej alebo výskumnej činnosti. Často vám napadne skvelá myšlienka, inovácia alebo „vynález“, no na vašu škodu sa veľmi rýchlo vzdáte samotnej realizácie alebo posunu vpred.

10. deň v mesiaci

Ste takzvaný šťastlivec, ktorý vykľučkuje z každej situácie s profitom. Vášmu šarmu ľudia len ťažko odolávajú a vďaka tomu je vám dovolené obchádzať alebo dokonca meniť pravidlá.

11. deň v mesiaci

Milujete prírodu a životnú pohodu. Ste emotívna osoba, dokáže v iných vycítiť ich pravú podstatu. Ste pozitívne naladená a ovládate kúzlo nájdenia harmónie. Pre ostatných ste inšpiratívnou osobou a príkladom šťastného života.

12. deň v mesiaci

Vždy máte dostatok energie a zakaždým ju musíte nejako zužitkovať. Ste typ človeka, ktorý dokáže rozhýbať a nakopnúť aj iných. Po vašom boku sa ľuďom darí a sú omnoho šťastnejší.

13. deň v mesiaci

Aj keď je pre mnohých trinástka nešťastným číslom, sama viete pravdu o opaku. Ste rodeným víťazom a do čohokoľvek sa pustíte, to dovediete do zdarného konca. Niet divu, že ste vždy usmiata a dobre naladená.

14. deň v mesiaci

Milujete cestovanie a prírodu, spoznávanie iných krajín, kultúr a najmä nových ľudí. Celý život sa rada učíte novým veciam a životným filozofiám, čo vás duchovne posúva neustále vpred.

 

pixabay.com

15. deň v mesiaci

Aj keď niekedy neviete, čo presne chcete, neznesiete, ak vám iní tlačia svoje „rozumy“ do hlavy bez toho, aby ste ich o to žiadali. Rada si organizujete život podľa seba, a aj keď to niekedy nedopadne podľa vašich predstáv, máte dobrý pocit z nezávislosti.

16. deň v mesiaci

Ste osobou, ktorá dokáže meniť životy a situácie vďaka svojim skvelým nápadom. Ste tak trochu záhadná a ľudia vaše ja nikdy neodhalia do hĺbky. Máte slobodnú dušu, milujete nové veci a neznášate nespravodlivosť.

17. deň v mesiaci

Máte veľký talent, o ktorom možno ani len netušíte. Ste predurčená dosiahnuť veľké veci a zmeniť iným pohľad na svet. Mali by ste nájsť a rozvíjať svoj talent, pretože by bola škoda nechať ho navždy ukrytý.

18. deň v mesiaci

Ste empatická osoba, ktorej záleží na konaní dobra. Máte silné sociálne cítenie a viete bojovať za šťastie iných, často i neznámych ľudí.

19. deň v mesiaci

Ak sa na niečo zameriate, dosiahnete to, nech sa deje čokoľvek. Nikdy sa nenecháte odradiť a „nie“ alebo „nedá sa“ pre vás nie je konečnou odpoveďou.

20. deň v mesiaci

Aj keď vám vaši blízki často vyčítajú, že ste na iných príliš mäkká, nedajte sa odradiť. V iných vždy vidíte dobro a váš prínos na tomto svete spočíva v rozdávaní lásky a pochopenia.

21. deň v mesiaci

Milujete spoločnosť a spoločnosť zbožňuje vás. Máte množstvo priateľov a známych, vaša sieť kontaktov je skutočne obrovská. Máte predpoklady stať sa verejne známou osobnosťou.

22. deň v mesiaci

Ste veľmi dobrá v hľadaní medzier a chytákov, čo viete zužitkovať vo svoj prospech. Vždy si všimnete aj tie najmenšie detaily a nejasnosti.

23. deň v mesiaci

Vaša charizma a skvelé komunikačné schopnosti vás doslova predurčujú k úspechu. Mali by ste rozvíjať svoj talent na prácu s ľuďmi. Viete ich zaujať a zabaviť a pri vystupovaní na verejnosti nemáte vôbec trému.

24. deň v mesiaci

Vaša prítomnosť je zakaždým hrejivá a vaše názory a rady každému padnú vhod. Ste dobrým a úprimným človekom, ktorý je v očiach iných stelesnením čistej duše.

25. deň v mesiaci

Do všetkého dáte svoje maximum a pri dosahovaní cieľov nepoznáte únavu. Mali by ste si ale občas vytriediť veci, ktoré za vašu námahu a pozornosť stoja, inak je vaše úsilie často zbytočné.

26. deň v mesiaci

Ste sebavedomá osoba, ktorá pozná svoje práva a vie si vydobyť všetko, čo jej patrí. Nikdy sa nenecháte zastrašiť a utláčať.

27. deň v mesiaci

Máte skvelý úsudok, bravúrny postreh a výborne vyvinutý zmysel pre detail. Vaše logické a analytické myslenie z vás v očiach mnohých robí skutočného génia.

28. deň v mesiaci

Ak niečo chcete a túžite niečo dosiahnuť, nemáte zábrany riskovať čokoľvek. Ste odvážna a odhodlaná, no niekedy by ste mali staviť na bezpečnejšiu hru.

29. deň v mesiaci

Ste bútľavou vŕbou pre mnoho ľudí vo vašom okolí. Vaše slová vedia pohladiť na duši a váš rozumný nadhľad ľuďom otvára nové obzory.

30. deň v mesiaci

Ste obľúbenou osobou, ktorá vnesie svetlo všade, kam sa objaví. Máte silnú charizmu, neodolateľný úsmev a iskru v očiach. V kombinácii s vašou skvelou vyjadrovacou schopnosťou to z vás robí rodeného zabávača a miláčika publika.

31. deň v mesiaci

Svoj život si viete obdivuhodne zorganizovať a nedovolíte, aby vám len tak pretiekol pomedzi prsty. Veci riešite rozumne a vždy s chladnou hlavou, takže vás len málokedy niečo zaskočí.

pixabay.com

A čo o vás prezrádza mesiac, v ktorom ste sa narodili?

Január

Ste osoba, ktorá nemá rada dohováranie a nevyžiadané rady iných. Svoj život si chcete žiť podľa svojich predstáv. Máte radi dobrú spoločnosť, zábavu a ste rodeným zabávačom v okruhu svojich priateľov.

Február

Ste kreatívna osoba, ktorá má bujnú fantáziu a tieto predpoklady často využívate v umeleckých odvetviach. Máte silné sociálne cítenie a byť stredobodom pozornosti vám vôbec nevadí.

Marec

Aj keď svojich priateľov zbožňujete, vždy dávate na prvé miesto svoje vlastné blaho. Ste citlivá duša, no ste sebestačná a akúkoľvek prekážku dokážete zdolať s gráciou. Ak vás niečo trápi, nedávate to najavo a vaše vnútro dovolíte spoznať len najbližšej osobe.

Apríl

Milujete dobrodružstvo, nové veci a adrenalín. Ste za každú srandu a vždy potrebujete nové impulzy. V spoločnosti si svojou prítomnosťou vždy vyslúžite záujem a ostatní sa pri vás cítia výborne.

Máj

Ste inteligentná osoba, ktorá sa dobre cíti v spoločnosti iných. Baví vás učenie sa novým veciam, máte veľmi dobrý všeobecný prehľad. Často ste nerozhodná alebo máte rôzne vízie v jeden deň, no na druhý vás zaujme úplne niečo iné.

Jún

Ste citlivá osoba, ktorá je často trochu hanblivá. V spoločnosti blízkych ľudí sa však cítite dobre a po chvíli žiarite a bavíte všetkých naokolo. Slová iných si často beriete až príliš k srdcu a o svojich pocitoch pred inými vravíte len málokedy.

Júl

Neradi odhaľujete svoje vnútro pred ostatnými, no v spoločnosti ste vždy dobre naladená. Milujete dobrodružstvo, cestovanie a neplánované akcie s priateľmi. Svoju rodinu si nadovšetko vážite a je pre vás tým najdôležitejším.

August

Ste optimistická osoba, ktorá je v spoločnosti prirodzene stredobodom pozornosti. Občas si však chcete vychutnať chvíľu pre seba, napríklad čítaním kvalitnej literatúry. Často si staviate nereálne ciele a o budúcich činoch viac rozprávate ako konáte.

pixabay.com

September

Ste osoba, ktorá pomôže vždy a komukoľvek. Ste milá, veľmi charizmatická  a ľuďom ste vždy sympatická už na prvý pohľad. Ste perfekcionistka a veci máte radi zorganizované po svojom.

Október

Ste nezávislá a nemáte radi striktné veci, pokyny a nariadenia. Svojich priateľov skutočne zbožňujete a puto vzťahu je pre vás posvätné. Jednáte vždy férovo a otvorene, no nemáte radi konflikty a vyhrotené situácie.

November

Svoj život chcete žiť podľa vlastných pravidiel a beda tomu,  kto vám bude diktovať, čo máte robiť. Svoju rodinu milujete nadovšetko, a ak treba, bránite ich zubami-nechtami. Ak sa máte púšťať do nových vecí, máte vždy obavy, pretože sa cítite dobre len v zabehnutých koľajach.

December

Máte slobodného a nespútaného ducha, preto nikdy príliš dlho neobsedíte na jednom mieste. Potrebujete vždy nové impulzy, niečomu novému sa priučiť a spoznávať nových ľudí. V spoločnosti ste mimoriadne obľúbenou osobou a ľudia sa pri vás cítia omnoho šťastnejšie.

Pozri aj: V roku 2018 budú mať najviac šťastia tieto 4 znamenia zverokruhu! Prajú im aj hviezdy a karma

zdroj: babskeveci.sk (Jana)

0
Komentovať (0)