Čo by si ženy s váhou nad 90 kilogramov nemali obliecť medzi ľudí? Toto mladé dievča má na túto otázku perfektnú odpoveď

Lucia Mužlová Ešte viac

Po tom, čo Sara Petty zbadala mnoho tweetov a komentárov, ktoré urážali jej postavu hoci nie ju konkrétne, rozhodla sa konať. Ako tomu už býva na sociálnych sieťach, do typu jej postavy sa oprelo mnoho ľudí a ostatné dievčatá ju poučovali o tom, čo sa môže a čo sa nemôže nosiť, pokiaľ vážite viac ako 90 kilogramov. Keď to uvidela Sara, ktorá vystupuje na Twitteri pod prezývkou Spetty, urobila presný opak toho, čo sa snažila dosiahnuť módna polícia svojou šikanou. 

twitter/_spetty

Jej odporcovia tvrdili, že dievčatá ako ona by nemali nosiť legíny, crop topy, bikini ani šortky. Sara si obliekla každý kus z vymenovaných kusov odevu a uverejnila ich na svojom účte s popisom: “Dievčatá obliekajte si, čo do čerta chcete”. Aj napriek všeobecnej mienke presvedčila svoje publikum o tom, že ženská krása sa nemeria v kilogramoch, librách ani v tom, čo si kto oblieka. Všetko je to o vašej vlastnej mienke o vás. Presvedčte sa sami.

twitter/_spetty
twitter/_spetty
twitter/_spetty
twitter/_spetty

zdroj: babskeveci.sk boredpanda.com, twitter.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: