Čo stojí za novým fenoménom, ktorý valcuje sociálne siete? Ženy zdieľajú fotky, kde majú polovicu tváre namaľovanú a druhú nie


Nikomu netreba hovoriť, že fenomén krásy sme si postavili na najvyšší piedestál dnešných hodnôt. Desaťtisíce žien po celom svete trpia depresiou, pretože si myslia, že nie sú dosť pekné – tak veľmi sa predsa líšia od celebrít z tituliek bulvárnych plátkov. Tušíte už, čo stojí za touto novou instagramovou výzvou?

Možno ste tušili správne. Tisícky žien po celom svete sa rozhodli, že každému ukážu, že krásna môže byť naozaj každá žena – keď použije make-up. Touto výzvou však poukazujú na to, že tá pravá, esenciálna krása, spočíva v niečom úplne inom.

Pravá žena totiž nie je krásna vtedy, keď si na seba nanesie vrstvy make-upu, ale vtedy, keď je nenalíčená a stále má čím zaujať.

Tu sú už samotné fotografie žien, ktoré sa rozhodli ukázať, aké klamlivé sú fotky na sociálnych sieťach a na stránkach časopisov.

Gorgeous 😍😍😍@stephanieabsher @shophudabeauty #hudabeautydesertdusk palette

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on

#bold #halffaceselfie #halffacemakeup #halffacepainted

A post shared by devartist_official (@devartistry) on

До и после#силамакияжа #макияж #красота #девушки

A post shared by Якутск🌟Ykt🌟Yakutsk🌟VKURSE! (@ykt_vkurse) on

She's beautiful. With or without make-up😘 💬 Yes or no? Follow @instaztravel for more.

A post shared by 🛫Travel 🌏Art 🏄🏼Lifestyle (@instaztravel) on

Pozri aj: Všetky ženy by mali zbystrieť pozornosť: Hviezdy hovoria o tom, v ktorých znameniach zverokruhu sa rodia najkrajšie ženy. Patríte k nim?

zdroj: babskeveci.sk, brightside


Komentáre

komentárov