Čo vám do konca mesiaca predpovedajú tarotové karty? Panny by sa mali mať na pozore

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Boli ste už niekedy pri veštici? Možno nemáte žiadne pozitívne zážitky so silou tarotových kariet a možno tomu naopak veríte. Je to len na vás. V každom prípade sa však teraz pozrieme na to, aké tarotové karty sa týkajú vášho znamenia do konca tohto roka.

Hoci mnohí ľudia neveria na veštenie budúcnosti a nemyslia si, že by to malo nejaký súvis. Napriek tomu portál Hello Giggles rozdal karty pre jednotlivé znamenia zverokruhu a takto to vyzerá do konca tohto roka.

Baran

V decembri sa vášho znamenia týka karta sila. Práve preto by ste silný aj mali zostať. Môžu sa totižto vyskytnúť rôzne situácie, v ktorých to budete potrebovať. Sebakontrola, statočnosť a neoblomnosť. To budete jednoznačne potrebovať. Určite sa nevrhajte do ničoho bezhlavo.

Foto: pixabay

Býk

Eso prútikov znamená, že sa budete cítiť vyčerpane. Je však úplne v poriadku, že hladina vašej energie nie je na maxime. To znamená, že by ste si mali trochu oddýchnuť, aby ste načerpali nadšenie na iné nápady.

Foto: pixabay

Blíženci

Pre vás je karta osmička pentagramu, čo znamená, že budete požiadaný, aby ste využili svoju energiu na dosiahnutie hojnosti, ktorú hľadáte. Nebudete o tom však presvedčený. Možno ste už vrchol hojnosti aj dosiahli. Zamerajte sa však na seba.

Foto: pixabay

Rak

Karta trojky mečov znamená, že pre vás nastal okamih pravdy. Táto karta je spojená so zlomeným srdcom, ale nemusí to byť nevyhnutne vo vašom ľúbostnom živote. Je to karta, ktorá vyjadruje potrebu pravdy a potrebu hovoriť a prijímať ju, aj keď je niekedy tvrdá.

Lev

Päťka prútikov je vaša karta na decembrové dni a znamená to, že budete mať potrebu súťažiť, ale aj sa hádať. Opýtajte sa sami seba či chcete mať za každú cenu pravdu, alebo vám ide o pokoj. Odložte ego bokom a dosiahnete vnútorný mier.

Foto: pixabay

Panna

Deviatka mečov znamená, že očakávate obavy. Starosti sú však spojené s konkrétnou situáciou a celkovým stavom vašej duše, ktorý vám spôsobuje úzkosti. Musíte sa starať o vaše duševné zdravie a vedieť rozlíšiť, čo je skutočnosť a čo sú len vaše obavy.

Foto: pixabay

Váhy

Koleso šťastia znamená, že tento mesiac patrí vám. Bude to jedno z vašich šťastných období, kedy vám bude všetko vychádzať a do nového roku budete vstupovať s energiou, ktorú vám prinesie len šťastie. Udržte si dobrú náladu.

Foto: pixabay

Škorpión

Vašou kartou pre tento mesiac bude rozsudok. To znamená, že vás ešte čaká niečo radikálne. Zamerajte sa na svoje potreby, čo naozaj potrebujete? Rozhodnite sa podľa svojich pocitov a berte si príklad z chýb, ktoré ste urobili v minulosti.

Foto: pixabay

Strelec

Päťka pentagramu znamená, že sa budete cítiť trochu izolovane a budete mať pocity, že vám nikto nemôže pomôcť. To však nie je pravda. Ak máte pocit, že vám nikto nerozumie, oslovte niekoho a vysvetlite mu, ako sa skutočne cítite.

Foto: pixabay

Kozorožec

Kráľovná pentagramov naznačuje, že sa máte o seba starať tak, ako by ste boli malé dieťa. Keď niečo chcete, doprajte si to. Buďte k sebe pozorný a ohľaduplný, hľaďte na svoje potreby a budete spokojný.

Foto: pixabay

Vodnár

Osmička mečov vám naznačuje, že tento mesiac vyriešite všetky vaše problémy šmahom ruky. Keď máte o sebe nejaké predstavy alebo sa cítite ako v pasci, myslite na to, že to musíte vyriešiť len vy.

Foto: pixabay

Ryby

Tento mesiac je pre vás o štedrosti a láskavosti, čo vám naznačuje aj šestka pentagramov. Nahliadnite do svojho srdca a riaďte sa tým, čo vám povie. Verte tomu, že vám radí najlepšie, ako len vie a v tejto dobe sa budete cítiť najlepšie, keď niekoho potešíte.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: