Čo vás čaká v druhej polovici roku 2017? Hviezdy pre Ryby pripravili nové prekvapenia a Váham sa bude dariť v…


Hviezdy sú s nami deň čo deň, noc čo noc. Tak, ako slnko a mesiac ovplyvňujú našu náladu, spánok či aktivitu, hviezdy na nás prirodzene pôsobia a niekedy v našom živote vedia urobiť poriadnu šarapatu. Vplyv vesmírnych telies a teliesok je nezanedbateľný, aj preto je astrológia v súčasnosti populárnejšia než kedysi.

Baran

pexels.com

Druhá polovica tohto roku sa baranom bude niesť v znamení úspechu. Ale len úspechu v práci, rodine či zážitkoch. Trochu paniky hrozí v oblasti športov a zranení. Je vysoká pravdepodobnosť fyzických zranení, operácií alebo ochorení pohybového ústrojenstva. Svoju energiu by mali barani zamerať skôr na utužovanie vzťahov, prípadne kariérny rast.

Býk

pexels.com

Podobné úspechy budú mať počas najbližších šiestich mesiacov aj býky. Lepšie však urobia, ak budú odpočívať a tak trochu pacifisticky čakať, kým nezačne nový rok. Toto všetko sa však týka len pohybu, športu a zdravia. Netreba riskovať. Risk si však môžete dovoliť v práci, kde sa vám bude dariť, ale aj v nadväzovaní nových známostí a objavovaní čara sveta.

Blíženci

pexels.com

V druhej polovici tohto roku sa bude blížencom dariť. Získajú takmer všetko, čo si zaumienia, a to dokonca bez väčšieho osobného pričinenia. Hviezdy najbližších šesť mesiacov tomuto znameniu prajú aj v nachádzaní priateľstiev, lásky, oddaných a verných spoločníkov. Ku koncu roka môžu mať blíženci pocit, že sa im zvyšuje aj suma na bankových účtoch. V skutočnosti sa zvýši tak ako inokedy, ibaže v pozitívnom naladení sa bude zdať vzletnému znameniu dokonalé takmer všetko.

Rak

pexels.com

Ku koncu roka by sa mali ľudia narodení v znamení raka viac venovať rodine. Je možné, že vo vašom blízkom okolí potrebuje niekto pomoc. Možno materiálnu, možno psychickú podporu, no každopádne by ste sa mali trochu viac zahľadieť naokolo. Môže sa stať, že sa na vás zosype veľa starostí a zodpovednosti, no je dôležité uvedomiť si, že aj toto k životu patrí a človeka každá podobná skúsenosti posilní.

Lev

pexels.com

Pre levy bola prvá polovica roka veľmi aktívna a v tejto línii, zdá sa, bude pokračovať aj naďalej. Tvrdá práca, minimum odpočinku, no zaslúžený pocit zadosťučinenia. Nebojte sa, na konci roka všetok stres opadne a vy si užijete dovolenku alebo jednoducho vydýchnete. Rýchle tempo vás neudusí, iba vám život trochu okorení. Dariť sa vám však bude nielen v práci, ale aj v osobnom živote.

Panna

pexels.com

Konfliktné situácie nie sú pre panny neznámym pojmom a o tie veru v druhej polovici tohto roka nebude núdza. Ako obvykle, panny budú dosť hlasno a dosť významne prezentovať svoje názory, s ktorými sa v ich okolí bude stotožňovať prinajlepšom len pár jedincov. Treba si uvedomiť, že vlastný názor je fajn, no to neznamená, že ho s vami musí každý zdieľať. Niekedy je menej viac. A ako sa hovorí, hovoriť je striebro a mlčať zlato.

Váhy

pexels.com

Obrovské šťastie budú mať váhy v pracovnej oblasti, podnikaní, ale aj láske. Dokončia všetko nedokončené a pustia sa do nových projektov. Pozitívne nastavenie týchto ľudí priláka okolie, preto môžu vzniknúť nové priateľstva, ale aj dobre premyslené vzťahy. Preto je vhodné všímať si kto za to stojí a kto to len hrá.

Škorpión

pexels.com

Druhá polovica tohto roku bude síce nepredvídateľná, ale v princípe úspešná. Pri ničom si nebudete istí a neistota vás bude znervózňovať. Ak budete dôslední a úlohy budete vykonávať po jednom, nie naraz, potom sa nemáte čoho obávať. Pedantom praje šťastie.

Strelec

pexels.com

Ako inak, strelci sa zmien neboja, preto ani menšie neúspechy nevplývajú na nich tak silno, ako napríklad na panny. V druhej polovici tohto roka budú mať strelci pomerne úspech, v ich životoch nastane mnoho zmien alebo výpovedných udalostí. Trochu to môže vŕzgať v osobnom živote ale aj v priateľstvách. Ostražitosť je na mieste predovšetkým pri rodinných stretnutiach, kedy sa vzťahy môžu mierne vyostriť.

Kozorožec

pexels.com

Túžba a starostlivosť sú dve slová, ktoré budú vystihovať najbližších šesť mesiacov pre znamenie kozorožca. Potešia vás však zárobky, kreatívny rast a s ním súvisiaca inšpirácia, ktorej nebude konca kraja. Nebojte sa ju pretaviť do skutočných hmatateľných vecí, potešíte seba, ostatných a nastolíte si psychohygienu, akú vám budú všetci závidieť. V dôsledku toho sa vám zlepšia vzťahy v rodine, láska dostane tiež svoje miesto.

Vodnár

pexels.com

Energický a silný bude tento polrok aj pre vodnárov, ktorí sa budú s vervou púšťať do pracovných príležitostí. Fungovať to bude perfektne, ibaže budú trochu v úzadí medziľudské vzťahy, čo sa na konci roka môže prejaviť istou nevoľou komunikovať zo strany ich okolia.

Ryby

pexels.com

Počas prvých troch mesiacov sa môže zdať všetko trochu nudné a stereotypné, no v druhej polovici to začne ožívať. Začnete pretavovať nové nadobudnuté skúsenosti do bežného života a prinesie vám to veľké potešenie. Nebojte sa ani otvoriť dvere dobrodružstvu a cestujte alebo si užívajte výlety s rodinou. Naplní vás to šťastím a do nového roka vstúpite tou správnou nohou.

Pozri aj: Mesiac, v ktorom ste sa narodili ovplyvňuje vaše vlastnosti, charakter ale aj vaše zdravie. Nájdite ten svoj a zistite viac o …

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc


Komentáre

komentárov