Čo vás ešte čaká do konca roka 2020? Tento horoskop vám napovie, čo môžete očakávať v posledných mesiacoch

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Hoci sa vám možno zdá, že rok 2020 sa ešte neskončil, pomaly, ale isto, sa už blíži do svojho záveru. Mnohých preto zaujíma či má pre nich ešte pripravené niečo pekné či prekvapivé.

Rok 2020 bol pre väčšinu z nás veľkým prekvapením. Asi nikto si nepredstavoval, že sa bude vyvíjať takto, no musíme to zobrať ako fakt a nič iné s tým jednoducho neurobíme. Portál ThoughtCatalog má pre všetkých, ktorí veria na znamenia zverokruhu, pripravený špeciálny horoskop, kde sa dozviete, čo má pre vás tento rok ešte pripravené.

Baran

Pre Barana sa obdobie jesene a zimy bude niesť v znamení intenzívneho života. Teraz sa cíti v kontakte so samým sebou, a to na všetkých rovinách. Preto bude pracovať na všetkých veciach, ktoré chcel dosiahnuť a malo by mu to aj vyjsť. Musí však všetko držať vo svojich rukách a prijať pomoc, keď mu bude ponúkaná.

Foto: pixabay

Býk

Pre Býka bude intenzívnym mesiacom hlavne november. Bude v spojení so svojimi blízkymi a možno si nájde priateľa a spojenca na celý život. Majte oči otvorené, nesúďte veľmi rýchlo a neodpisujte ľudí len preto, lebo sú iní ako vy. Myslite na to.

Blíženci

Blíženci mali za sebou poslednú dobu samé katastrofy, no práve preto sa práve toto obdobie ukazuje ako také, kedy sa môže situácia len a len zlepšiť. Svet vám opäť začne patriť a začnete sa tešiť zo života okolo vás, pretože práve to je niečo, čo je pre vás maximálne dôležité. Na nič nečakajte a robte to, čo sami chcete.

Rak

Byť Rakom znamená byť aj extrémne emotívny. Práve vaše citlivé srdce posledné mesiace naozaj trpelo a hoci možno ešte chvíľu budete mať pocit, ako keby ste ani neboli vo svojom vlastnom tele, musíte sa nahnevať a zobrať život do svojich vlastných rúk. Máte možnosť to urobiť pre seba a pre svoje zdravie, tak prečo nie? Nebojte sa zmeniť svoj život.

Foto: pixabay

Lev

Aj keď Lev je typicky zábavný a spoločenský, posledné mesiace bol skôr utiahnutý a bez nálady. Energiu však musia nasmerovať všetkými smermi, a potom sa nabije tak, ako asi nikdy predtým. Do konca roka sa však všetko vylepší a do nového roka budete prichádzať s úžasnou energiou a plný pocitov, ktoré ste možno nikdy predtým nemali.

Panna

Panna bude od októbra po december zažívať všetko možné, len nie nudu. To najhoršie, čo sa vám mohlo v tomto roku stať, už máte za sebou, preto sa môžete tešiť, že si užijete v ďalších mesiacoch trochu pokoja, ale zároveň akcie, ak sa tomu dá rozumieť. Váš život si konečne dávate do poriadku a cítite sa usadene. Blížia sa dobré veci.

Foto: maxpixel

Váhy

Váhy využívajú všetko, čo majú, práve na november. Vtedy urobia vo svojom živote najväčší výbuch a spravia niečo, o čom sa im ani nesnívalo. Začnú sa cítiť maximálne pozitívne a budú pociťovať silnú túžbu ísť za svojím cieľom a možno aj urobiť niečo nové, čo predtým ešte neskúsili.

Škorpión

Ste plný energie a všetko chcete dobehnúť. Celý rok je za vami a vy ste kvôli koronavírusu neurobili takmer nič, čo ste spraviť chceli, to však vôbec nevadí. Energia z vás však srší na všetky strany a možno si uvedomíte, že nech sa okolo vás deje čokoľvek, teraz je tá správna chvíľa začať si plniť sny.

Strelec

Začnete vo veľkom premýšľať nad tým či sa uberáte tým správnym smerom. Myslíte na to či robíte dobre, keď ste v tej práci, v ktorej ste alebo premýšľate nad tým, čo skutočne hľadáte a aký je význam vášho života. Nechajte veci trochu plynúť a nerýpte sa v niečom, čo sa vyrieši samo.

Foto: pixabay

Kozorožec

Zvyčajne poznáte smer, ktorým sa uberáte, tento rok bol však pre vás hotovou záhadou. Zmenilo sa toľko veľa, že ste si nikdy ani len na chvíľu nepomysleli, že budete musieť vo svojom živote urobiť takéto veci a rozhodnutia, ale to je úplne v poriadku. Žite podľa seba a podľa vašich podmienok, nie podľa predstáv niekoho iného.

Vodnár

Vodnár v sebe objaví skrytý talent, ktorému sa zrazu bude chcieť vo veľkom venovať. Práca zrazu príde úplne sama a Vodnár začne mať pocit, že všetko, čo doteraz robil, vlastne stratilo význam. Život je však plný zmien, plný neočakávaných vecí, práve preto nie je dôvod, aby vás znepokojovalo, že chcete zrazu robiť niečo celkom iné.

Ryby

Máte pred sebou mesiace, kedy sa budete zdokonaľovať a znovu objavovať. Možno dokonca po čase zistíte, že vás niečo alebo niekto v živote skutočne brzdilo a že máte možnosť zamerať sa na všetky maličkosti, ktoré ste robili doteraz. Vítajte všetky zmeny, ktoré prídu, s otvorenou náručou. Oplatí sa to.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: