Ak budete robiť tento cvik len 6 minút denne, stanete sa majiteľkou sexy zadočka, ktorý vám budú závidieť všetky ženy, a z ktorého muži nebudú môcť spustiť zrak!

KatkaR Krása

Reči o dôležitosti vnútornej krásy a povrchnosti vnímania tej vonkajšej sa už pravdepodobne dostali aj k vám. Netvrdíme, že nie sú pravdivé, a ak je človek krásny zvnútra, určite má byť právom na čo pyšný. No ak je krásny zvnútra i zvonka, má vyhraté. Koniec koncov, nemôžeme zatvárať oči pred faktom, že prvý dojem je kľúčovým pre každého z nás. Práve preto vás asi neprekvapí fakt, že opačné pohlavie síce túži spoznať našu osobnosť, no najskôr sa zameria na inú časť nášho tela – pevný, okrúhly a pružný zadok je niečo, čo mužov nenechá chladnými a vďaka čomu ženské sebavedomie dokáže stúpnuť do poriadnych výšin.

Keďže teplé dni sa nezadržateľne blížia a vy sa pravdepodobne nechcete spamätať až v prvý júnový deň, kedy je už najvyšší čas vytiahnuť plavky a ísť sa predviesť na kúpalisko či pláž, prinášame vám  zoznam najúčinnejších cvikov, ktoré vaše pozadie zaručene dostanú do tej správnej formy. Na realizáciu týchto cvičení si pokojne vyhraďte maximálne 6 minút vášho drahocenného času, keďže každé z nich trvá presne 1 minútu.

pinterest.com

Drepy

Nohy rozkročte na šírku ramien a ruky predpažte pred seba. Predstavte si, že pod vami je drevená stolička, na ktorú si idete sadnúť. Uhol v kolenách by mal mať 90 stupňov. V tejto pozícii vydržte 3 sekundy a potom sa vyrovnávajte. Opakujte jednu minútu.

pinterest.com

Zdvíhanie nohy zo stoja

Postavte sa oproti stene alebo stoličke a rukami sa o ňu oprite. Chrbát držte rovno a vyťahujte striedavo špičku jednej i druhej nohy smerom hore.

pinterest.com

Nožnice

Ľahnite si na brucho. Zdvihnite nohy z podlahy a striedavo ich prekrižujte, jednu cez druhú.

pinterest.com

Zdvíhanie nohy dozadu

Dajte sa do východiskovej polohy na štyri a s intenzívnym tempom dvíhajte nohu smerom hore tak, aby vaše stehno a lýtko zvierali pravý uhol. Opakujte 30 sekúnd. Zvyšných 30 robte to isté s druhou nohou.

pinterest.com

Mostík

Ľahnite si na chrbát a ruky natiahnite pozdĺž svojho tela. Zdvihnite panvu a napnite zadok. Pomaly a precítene vykonávajte pohyb panvy striedavo smerom dole a hore, pričom pri pohybe smerom hore nezabúdajte zadok čo najviac napnúť.

instagram.com

Výpady

Zaujmite postoj na šírku ramien a ruky dajte vbok. Dlhým krokom vykročte smerom vpred a došľapujte striedavo najskôr na jednu, potom na druhú nohu, pričom vaše kolená sa pri podrepe nesmú dotknúť zeme.

instagram.com

Nezabudnite sériu týchto cvičení opakovať každý deň. 6 minút je doba, ktorú si predsa nájde aj tá najviac zaneprázdnená z nás. A za ten výsledok to určite stojí. Tak čo, vyskúšate to spolu s nami?

Pozri aj: 18 žien, ktoré sa rozhodli radikálne zmeniť dĺžku svojich vlasov a urobili najlepšie rozhodnutie v živote

Katuš, takprosto.cc

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: