Ďalší muž, ktorý chcel mať sex s 11-ročným dievčatkom. Reportérka Markízy odhalila 44-ročného muža, ktorý jej dokonca poslal fotku penisu

Lucia Mužlová Ešte viac

Pred necelými dvomi týždňami sme vám priniesli článok o mužovi, ktorý chcel mať sex s 11-ročným dievčatkom a teraz vám prinášame iného podobného muža. Reportérka Kristína Kövešová opäť odhalila ďalšieho úchylného muža s pedofilnými sklonmi, ktorý si dohodol stretnutie s 11-ročným dievčaťom. Profil dievčaťa si ale vymyslela samotná reportérka, aby odhalila práve takýchto mužov. 

Reportérka Kristína Kövešová si vytvorila profil 11-ročnej Mii, ktorá nemá žiadne skúsenosti, okrem jedného tajného bozkávania. Viacerí muži sa správali, ako keby mali pred sebou “podhodenú” ľahkú korisť. Vôbec im nevadil nízky vek a dievčaťu bez ostychu navrhovali sex či bozkávanie v aute.

Teraz v reportáži TV Markíza reportérka odhalila ďalšieho muža. Ten neváhal poslať fiktívnej 11-ročnej dievčine fotografiu svojho pohlavného údu, a tiež ju napádal na sex. S odôvodnením, že už má na to dostatočný vek.

Pri stretnutí s reportérkou už samozrejme taký odvážny nebol. V rozhovore sa dokonca vyjadril, že bohužiaľ sa ešte nestretol so žiadnou inou dievčinou podobného veku. Pozrite si, ako prebiehalo stretnutie s týmto úchylným mužom.


V reportáži sa spomína, že bola kontaktovaná polícia. Tá následne u muža urobila domovú prehliadku s cieľom zaistiť dôkazy. Pevne veríme, že polícia prípad vyšetrí a muža postihne trest, aký si zaslúži.

Pozri aj: Chcel mať sex s 11-ročným dievčatkom. Reportérka Markízy prišla na stretnutie s úchylným mužom, on reagoval takýmto spôsobom

tvnoviny.sk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: