Ďalší silný krok kráľovnej Alžbety. Na túto výsadu môže Meghan Markle zabudnúť

Foto: Instagram (sussexroyal)

Zdá sa, že kráľovnej sa správanie princa Harryho a jeho manželky Meghan naozaj nepáči. Podľa zdrojov má Meghan zakázané požičiavať si kráľovské šperky kedykoľvek chce.

Ako uvádza portál My London, kráľovná schválila zákaz pre Meghan, ktorý sa týka toho, že nemôže nosiť šperky z kráľovskej kolekcie. Tento krok mal podporiť aj princ William. Zbierka obsahuje stovky historických kúskov, ako sú napríklad diamantové náhrdelníky, brošne, čelenky, ale aj predmety, ktoré nosila zosnulá princezná Diana.

Kate nosí kúsky z kolekcie často

Na rozdiel od toho Kate Middleton často nosí kúsky z tejto kolekcie, vrátane jednej z Dianiných čeleniek The Lover’s Knot Tiara. Mnohí ľudia tiež poznamenali, že Meghan “prišla” o dôležitý kúsok z Dianinej kolekcie, keď sa princ Harry rozhodol, že jeden z prsteňov jeho mamy by mal William darovať Kate ako zásnubný prsteň. Po smrti Diany si zasnúbný prsteň nechal práve Harry. Keď mu však William povedal, že chce požiadať Kate o ruku, Harry sa ho hneď opýtal či by jej nechcel darovať prsteň ich mamy.

“Nebolo by vhodné, aby mala prsteň našej mamy? Jedného dňa bude sedieť na anglickom tróne,” povedal podľa komorníka Paula Burrella. Jediná vec, ktorú si ponechal po svojej matke, tak putovala jeho švagrinej. Toto gesto mnohí označili za neuveriteľne nezištné a hodné Diany.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: