Dámske pletené čiapky na jeseň a zimu 2017. Tipy, ktoré pre vás vybrali tí najlepší módni štylisti


Keď sa v móde pozrieme do minulosti, pokrývka hlavy je neodmysliteľnou súčasťou mnohých prehliadok, fotografií, inšpirácií a napríklad aj starých filmov. V minulosti sa všade nosili klobúky a ak ste ho na hlave nemali, mysleli si o vás, že patríte do nižšej spoločenskej triedy. Dnes už pokrývky hlavy nájdete v každom ženskom šatníku.

Dnes si neposvietime na klobúky, ale práve na pletené čapice, ktoré sú mimoriadne obľúbené a budú aj hitom tohtoročnej jesene a zimy. Pozrite sa na najnovšie módne trendy, kde si každá z vás vyberie to, čo jej najviac sedí a najviac sa jej páči. A viete, čo je na pletených čiapkach najlepšie? Okrem toho, že vás zahrejú, môžete si ich vyrobiť aj doma.

Pozri aj: Toto sú tie najlepšie vychytávky do kuchyne, ktoré vám uľahčia každodennú prácu popri varení

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));